Завтра у Львові – ІІ Фестиваль «Форум – театру»

15:45 6 травня 2015 р.


Фото: varta.com.ua

7 травня, о 15:00 Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням освіти ЛМР та навчально-методичним центром освіти м. Львова проведуть II Фестиваль «Форум-театру».

Захід відбудеться у приміщенні Першого українського театру для дітей та юнацтва за адресою: м. Львів, вул. Гнатюка, 11.  II Фестиваль «Форум-театру» стане підсумком праці фахівців-психологів ЛМЦСССДМ, які упродовж 2015 року проводили майстер-класи для соціальних педагогів та психологів шкіл, з метою впровадження методики «форум-театр» у роботі з підлітками.

Таким чином під час заходу представники сім шкіл Львова продемонструють публіці свої сценарії застосування цієї методики з метою вирішення різноманітних соціальних проблем. Виконувач обов’язків директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай розповіла також:

«Сьогодні наше суспільство переживає вкрай важкі часи: воєнні дії на сході України, анексія Криму, економічна криза. Усі ці фактори негативно впливають на емоційний стан кожного із нас, а особливо на підростаюче покоління.

Уособлюючи завдання держави, які так гостро постали перед усіма нами,  необхідно об’єднати зусилля, аби разом допомогти подолати кризу та не допустити втрати надії в світле майбутнє нашими дітьми. У вирі негативних подій в країні ми досить часто забуваємо про розвиток творчих та креативних здібностей дітей, адже саме цей спосіб є достатньо ефективним для вивільнення емоційної напруги та наслідків стресу. Одним із ефективних шляхів подолання складних соціальних питань є впровадження  методики «Форум-театру» серед учнів шкіл мЛьвова».

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує усіх, хто цікавиться застосуванням методики форум-театру у педагогіці відвідати II Фестиваль «Форум-театру». Відвідавши фестиваль ви будете мати можливість: розповсюдити досвід роботи для створення профілактичних театрів у Львові; залучити до діяльності в театрі учнів з «групи ризику»; допомогти «важким» підліткам адаптуватися в соціумі; формувати у підлітка активну життєву позицію.

Форум-театр – методика інтерактивної роботи серед різних прошарків суспільства, спрямована на вирішення соціальних проблем. Сутність методики форум-театру – це пошук в рамках запропонованої вистави – разом із учасниками й учасницями – шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації. Головною метою форум-театру є надання інформації та набуття навичок вирішення існуючої проблеми певною людиною з використанням досвіду інших людей.

Про це повідомили сьогодні, 6 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу