Завтра у Львівському палаці мистецтв відкриють дві виставки, в середу – ще одну

19:10 22 червня 2015 р.


Фото: wikimapia.org

У вівторок, 23 червня, о 16:00 на вулиці Коперніка відбудеться відкриття виставки естампної графіки «Естамп'15».

На виставці естампної графіки «Естамп'15» у Львівському палаці мистецтв ексспонуватимуть майже сотню робіт студентів кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв і кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства. Зокрема, будуть представлені техніки офорту (суха голка, акватинта, мецотинто), а також лінорит та гравюра на картоні. Спеціальним гостем відкриття стане польський метр плакатного мистецтва, професор Академії мистецтв у Кракові Пйотр Кунце. 

Також 23 червня, але о 17:00, у Львівському палаці мистецтв відкриють виставку Віктора Сидоренка «Метанойя». Це історія про персонажа, який зі самого початку шукає свою вразливість, і, знаходячи її, поступово набуває власного обличчя. Його шлях – це рух до себе, до своєї ідентичності. До правди у стосунках з довкіллям, до правди, яка виходить за межі шаблонів суб'єктивності і минулих соціальних настанов.

Натомість середу, 24 червня, о 16.00 – відкриття виставки живопису «Відлуння спогадів» дніпропетровського митця В’ячеслава Апета. 44 різножанрові роботи автора об’єднує стилістичне рішення багатошарової площини полотна. Куточок міста, морська хвиля, жіноче тіло, степова квітка, хмара в небі – всі ці образи на картинах Апета, наповнені чутливістю кольору, тихо розповідають про своє особисте, пережите.

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:48 5 травня 2021 р.

У Львові відкрили сім залів Музею модернізму

Сьогодні у приміщеннях колишнього музею Книги біля Палацу Потоцьких відкрили відділ «Музей модернізму» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького. Експозиція музею розташована у 7-ми виставкових залах, у яких розгорнуто ретроспективу львівського модерного мистецтва.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу