Завтра у Львівській Духовній семінарії УГКЦ – зустріч із родинами полеглих на Майдані та війні

18:10 6 лютого 2015 р.


Фото: lds.lviv.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 7 лютого о 10.00 у Львівській Духовній семінарії Святого Духа УГКЦ на вулиці Хуторівка, 35 розпочнеться зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні та родинами рідних і близьких, які втратили своїх синів, чи чоловіків в АТО.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 6 лютого, «Щоденному Львову», що 7 лютого о 10.00 у Львівській Духовній семінарії Святого Духа УГКЦ на вулиці Хуторівка, 35 розпочнеться зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні та родинами рідних і близьких, які втратили своїх синів, чи чоловіків в АТО. Ректор Львівської Духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, доктор морального богослов’я, керівник Школи біоетики Українського Католицького університету, член-кореспондент Папської Академії Pro Vita, отець Ігор Бойко, розповів також:

«Розпочнеться зустріч із Божественної Літургії, а згодом відбудеться спільна Панахида. На зустрічі гість з Італії, професор, отець Арнальдо Панграцці розповідатиме про те, як втримати себе у рівновазі у період війни, як дати собі раду з болем втрати близьких, розповість про духовну психологічну підтримку родин загиблих воїнів».

Отець Арнальдо Панграцці вдев’яте приїжджає в Україну із духовними зустрічами. Його лекції відбуваються у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську й інших містах західної та центральної України, а також в США, Італії та інших країнах Європи, де він сформував групи взаємодопомоги людям у складних життєвих ситуаціях.

У зустрічі візьмуть участь психологи Києва, Дніпропетровська, Львова. Священики отримають практичні поради, як провадити групи взаємодопомоги. У Львівській Духовній семінарії Святого Духа УГКЦ зустрічі з Героями Небесної Сотні проходять від 22 березня 2014 року.

Зустріч з родинами загиблих відбудеться вперше.   Захід відкритий і кожен охочий зможе його відвідати.

dailylviv.com

До теми

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

11:00 22 вересня 2021 р.

Сьогодні у Львові представляють 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021 (відео наживо)

Сьогодні, 22 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Представлення 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу