Завтра стартує благодійна виставка-конкурс-аукціон «Львів очима молоді – 2015»

17:12 25 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Експозицію розгорнуть у приміщенні «UniCredit Bank» на площі Міцкевича, кошти, а отримані від реалізації робіт, будуть скеровані на творчий розвиток дітей-сиріт.

«У четвер, 26 листопада, о 16:00 у приміщенні «UniCredit Bank» на площі Міцкевича, 10 відбудеться відкриття VI щорічної виставки-конкурсу-аукціону «Львів Очима Молоді – 2015», яка дає можливість представлення для широкого загалу творчих робіт студентів мистецьких спеціальностей та водночас є благодійною акцією, спрямованою на підтримку дітей-сиріт», – повідомили сьогодні, 25 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Цьогоріч виставка «Львів очима молоді» є соціокультурною акцією, скерованою на підтримку проекту «Арт-терапія» для дітей-сиріт із Левандівського дитячого будинку. Відтак, кошти, отримані від реалізації робіт, будуть скеровані на творчий розвиток дітей-сиріт. 

Експозицію виставки «Львів очима молоді – 2015» формують здебільшого живописні та графічні роботи, урбаністичні пейзажі, в яких можна побачити різні сторони розвитку нашого міста, те, яким його відчуває молодь. Проект дає можливість творчого самовираження молодим митцям та презентації їх мистецького досвіду на огляд широко загалу.

«Львів очима молоді» закликає до художнього осмислення проблем історії та соціокультурного розвитку нашого міста та сприяє  формуванню і примноження художніх  цінностей студентської молоді, яка робить свій творчий внесок у культурне життя Львова. Усі відвідувачі матимуть змогу придбати експоновані на виставці роботи на аукціоні, який відбудеться у грудні 2015 року.

Кошти від їх реалізації будуть скеровані на покриття використаних матерів для занять арт-терапією із дітьми-сиротами. Усі заняття проводитимуться волонтерами. На офіційному сайті ЛНАМ буде опубліковано звіт про використання коштів, тому протягом реалізації проекту зберігатиметься максимальна прозорість витрат.

Запрошуємо львів’ян га гостей міста підтримати молодіжну творчу ініціативу та відвідати виставку «Львів очима молоді-2015 р». Організатори заходу – Студентська рада Львівської національної академії мистецтв і профком студентів та аспірантів ЛНАМ».

dailylviv.com

До теми

21:48 5 травня 2021 р.

У Львові відкрили сім залів Музею модернізму

Сьогодні у приміщеннях колишнього музею Книги біля Палацу Потоцьких відкрили відділ «Музей модернізму» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького. Експозиція музею розташована у 7-ми виставкових залах, у яких розгорнуто ретроспективу львівського модерного мистецтва.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу