Завтра Садовий і його заступники мусять приїхати в Ратушу на роверах

14:58 12 вересня 2013 р.

Європейський тиждень мобільності у Львові - добра нагода для чиновників показати особистий приклад використання двоколісного транспорту і похвалитися купленими велосипедами за свої кошти.

Завтра, у п'ятницю, розпочнуться заходи, приурочені до Європейського тижня мобільності у Львові: велоквести, вимірювання забруднення повітря, йога-марафон, дитячі велозабави, веломода, спортивні змагання та навчальні тренінги і лекції. Для такої великої кількості подій завжди потрібна допомога енергійних людей, тому відділ промоції міста шукав і ще розшукує тих, хто б допоміг провести ці заходи на високому рівні. Контактну інформацію просять надсилати на електронну адресу: mobility@city-adm.lviv.ua1, вказавши ім'я і прізвище, номер телефону, e-mail і вік. Чекають також дзвінків за номером 297 57 80. Додаткову інформацію про тиждень подають на сайті www.mobility.lviv.ua.

"У бюджеті Львова на 2013 рік не передбачено жодних видатків на організацію і проведення Європейського тижня мобільності. Усі заходи і проекти у рамках тижня мобільності профінансуються виключно за позабюджетні кошти. Проект "Велосипедом на роботу" є повністю безкоштовним, оскільки до виготовлення відеороликів залучаються волонтери, а розміщуються ролики виключно на безкоштовних сайтах мережі Інтернет". 

Так директор департаменту "Адміністрація міського голови" Андрій Москаленко відповів на запит Львівського прес-клубу щодо джерел фінансування Європейського тижня мобільності у Львові. 

Обіцяв цього року міський голова Андрій Садовий пересадити своїх заступників на велосипеди, придбані не за бюджетні кошти, а за їхні власні, тож схоже, що дотримує його. Цікаво, чи всі члени виконкому, які працюють у Ратуші, приїдуть завтра на площу Ринок на роверах?

Анастасія Судковська, член Асоціації велосипедистів Львова, порівнює дивовижні львівські велодоріжки з європейськими.
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу