Завтра неподалік Львова відбудеться фестиваль активного відпочинку «Небу-ХАЙ!» (програма)

17:56 4 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Прихильників здорового способу життя запрошують на берег ріки Дністер у селі Крупське в Миколаївському районі.

5 вересня на березі ріки Дністер у селі Крупське в Миколаївському районі відбудеться фестиваль активного відпочинку «небу-ХАЙ!». Його мета – пропагування здорового способу життя без алкоголю, організація здорового відпочинку у сфері активного туризму та дозвілля, пропаганда внутрішнього туризму у Львівській області, знайомство з видами екстремального туризму (зокрема водного, пішого, велотуризму, скелелазіння, слеклайну, паркуру, каякінгу, парапланеризму) та дозвілля (паркуру, слеклайну, хіпхопу).

Організатор заходу – ЛМГО ТСК «Манівці» за підтримки Львівської міської ради, Департаменту міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА, Миколаївської районної ради та Миколаївської РДА. Загальна кількість осіб, яка візьме участь у фестивалі, – близько 1500. 

Керівник відділу спорту управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Петро Гошовський зазначив: «Я впевнений, що фестиваль відвідає величезна кількість людей, оскільки кожен зможе знайти заняття для себе: чи то взяти участь у велоквесті чи піднятись на повітряній кулі чи будь-що інше. Це надзвичайно потрібний захід, адже його метою є не лише популяризація екстремальних видів спорту, а й акцентування на тому, що класно відпочити можна і без алкоголю. Тому, запрошуємо усіх охочих долучитись до фестивалю». 

Зареєструватись чи ознайомитись з програмою фестивалю можна на сайті Туристсько-спортивного клубу «Манівці» за адресою http://manivci.org/.

Події Фестивалю

08.00 – велопробіг учасників фестивалю за маршрутом Львів – Крупське;

10.00 – старт регати 10-місних катамаранів за маршрутом село Розвадів – село Крупське;

14.00 – 400-метровий заплив «Всі на всьому» (вимоги: сконструювати плавзасіб або пройти заплив з десятьмама кульками блакитного кольору; рятувальні жилети забезпечуються організаторами);

14.30 – старт відборів фестивалю хіп-хопу «Deep In My Flow»; початок слеклайн-фесту та паркур-фесту, підйом на повітряній кулі, майстер-клас з танців на полотнах, початок квесту «Скарби Скарбека»: завданням є зібрати максимальну кількість «скарбів» в складі команди або особисто на таких етапах та майстер-класах: велослалом; скелелазіння; пейнтбол; пішохідний туризм; бігбол; сумо; аербег; купини; слизький волейбол; каякінг; паркур; слеклайн; повітряна куля;

17.00 – виступи гуртів «Грей-дер», «Екзюпері», «LosColorados», «Rock-H», «Кому Вниз». Нагородження переможців;

20.00-22.00 – старт хіп-хоп фіналів.

Судить – «Franky Dee» – переможець багатьох фестивалів і просто відмінний танцівник.

Настрій свята забезпечать «Dj Durshlag» та «Mc Drone».

22.00 – ватра;

23.00 – закриття фестивалю.

Охочі забезпечуються наметами та спальниками. Квиток на вечірній концерт (жовтий браслет): до 10 серпня – 50 грн, до 31 серпня – 100 грн, з 1 до 5 вересня (включаючи день на території Фестивалю) –  150 грн.

Участь у велопробігу – безкоштовна (і дає учаснику, який подолав дистанцію, жовтий браслет, який в свою чергу є квитком на концерт). Внесок учасника перегонів на катамаранах (включає квиток на концерт) –  150 грн. (синій браслет), тобто так, як «Усе разом», тільки для тих, хто швидко приймає рішення.

Внесок «Усе разом» (участь у квесті, а також перепустка на сплав та квиток на концерт) - 300 грн. (синій браслет).  Вік учасників і відвідувачів – без обмежень.

Реєстрація –  на сайті www.manivci.org. Продаж та вживання алкоголю, тютюнових виробів та енергетиків на території фестивалю заьоронено.

На що подивитись: демонстраційні виступи технічного авіамоделювання – літаки з розмахом крил до чотирьох метрів, показові виступи парашутистів – щогодини над територією фестивалю відбуватимуться стрибки з парашутом, показові виступи з велотріалу, прогулянки на конях, підйом на повітряній кулі, фестиваль з хіп-хопу «Deep In My Flow» (на малій сцені), концерти гуртів Грей-дер, Екзюпері, LosColorados, Rock-H.

Корифеї українського року «Кому вниз».

Подарунки «Скарби Скарбека» забезпечують друзі та партнери Фестивалю: фірмовий магазин «Кампус» –  генеральний приз (намети);  магазин «Команчеро» – туристичне спорядження; магазин «Профірайдер»  туристичне спорядження;

кінний клуб «Волоцюги» –  п’ять одноденних мандрівок на конях;  відпочинковий комплекс та демонстраційна пасіка «Медовий блюз» –  рамка меду і сон на вуликах; мережа кінотеатрів «Кінопалац» –  квитки для переможців; підйом на повітряній кулі; 

стрибок з парашутом. Фестиваль повний креативу та вільний від алкоголю.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу