Завтра львів’ян запрошують на Римське Різдво

20:58 23 грудня 2013 р.

Фото до новини


Фото: rym.lviv.ua

24 грудня о 20:00 римо-католицька парафія блаженного Івана Павла ІІ очікує відкритий Святвечір за григоріанським календарем, який відбудеться в приміщенні Українського католицького університету на вулиці Хуторівка, 35а.

«Таке святкування у Львові відбувається уже втрете. Ми хочемо у широкому колі наших друзів пережити Різдво так, як ми святкуємо його вдома і поділитися цим скарбом з іншими», − розповідає отець Григорій Драус, парох парафії блаженного Івана-Павла ІІ у Львові. 

Святкування розпочнуться 24 грудня о 20:00 Святвечором, під час якого освятять вертеп. 

«Ділячись Різдвяним хлібом («оплатком»), ми будемо складати один одному найщиріші побажання, а з самого Вифлеєму буде принесений святий вогонь. Також, співаючи колядки, усі учасники Римського Різдва зможуть власноруч виготовити різдвяні прикраси», − додає отець Григорій Драус.

Опівночі розпочнеться Різдвяна урочиста Меса − Пастирка. Після неїї, 25-го грудня, всі учасники Римського Різдва будуть колядувати в родинній атмосфері і ділитися радістю пришестя Ісуса Христа у спільній «агапі» (християнській учті).

Особливістю цьогорічного святкування Різдва у Львові стане участь студентів з африканських країн, які навчаються у Львові. Вони будуть ділитися власними національними різдвяними традиціями.

«Запрошуємо усіх розділити з нами радість різдвяних свят, яка єднає усіх людей доброї волі в усьому світі», − додає о. Григорій Драус.

Детальніша інформація – за телефоном 097 51 70 642 (о. Григорій Драус). 

Про це повідомляє сьогодні, 23 грудня, прес-служба міської ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів