Заборона російськомовного культурного продукту. У закладах ПТО Львова проводять роз’яснювальну роботу

18:36 28 травня 2024 р.

Фото до новини

Представники міжвідомчої групи при Львівській ОВА відвідали 7 закладів професійно-технічної освіти.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Сьогодні, 28 травня, представники міжвідомчої робочої групи при Львівській ОВА продовжили роз’яснювальну роботу щодо мораторію на використання російськомовного культурного продукту серед закладів професійно-технічної освіти, що розташовані у Львові.

Зокрема, відвідали Міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту, Львівський професійний коледж готельного і ресторанного сервісу, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва, Вище професійне училище №20, Вище професійне училище 29 м. Львова, Львівське професійне художнє училище та Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій.

«Продовжуємо роботу і в цьому нам допомагає освітянська спільнота Львівщини. Адже професійно-технічна освіта зараз активно розвивається, виходить на якісно новий рівень навчання, попри війну. Кожен розуміє цінність робітничих професій для відбудови країни. Відтак, як і освітній процес, ж так і комунікація між студентами мають відбуватись державною мовою», - зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Нагадаємо, що з 2018 року на території Львівщини діє мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту, а з 2021 року триває роз’яснювальна робота серед організацій, підприємств, установ Львівщини різного галузевого спрямування.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів