Як зробити ЗМІ самоокупним, – рекомендації власників (відеотрансляція)

13:16 19 червня 2017 р.

19 червня, з 14.00 до 15.00 відбудеться відеоінтерв’ю наживо зі співзасновником і головним редактором інтернет-видання молодіжних новин «Ровесник» Володимиром Андріїшиним та власником журналу «Бізнес-Компаньйон» та інтернет-видання «Бізнес Компаньйон Тернопіль» Олегом Жаком.

Тема розмови - “Як зробити ЗМІ самоокупними. Модель управління медіагрупою”. Запрошуємо Вас ставити запитання до учасників інтерв’ю. Ця розмова буде другою з циклу інтерактивних відеоінтерв’ю з власниками і співвласниками ЗМІ зі Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей.

Довідка про Володимира Андріїшина

58-річний Володимир Андріїшин працював у всіх інформаційних галузях: газетах, радіо, телебаченні, видавництві та інтернет-журналістиці. Пройшов шлях від найманого керівника-головного редактора до приватного підприємця. Цьогоріч екс-головний редактор першого в Україні еротичного видання “Пан плюс пані” вирішив відродити не менш популярний на Тернопіллі бренд “Ровесник” – обласної молодіжної газети, яку Володимир Андріїшин колись також очолював. Загалом він був головним редактором восьми газет на Тернопіллі.

Володимир Андріїшин народився 20 лютого 1959 року у смт. Микулинці Тернопільської області.
Освіта:
закінчив факультет журналістики Львівського державного університету ім. І.Франка, спеціальність – журналістика (1981 р.);
кінофакультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого (заочно), спеціальність – режисер телебачення (1995 р.).
У 2007 р. (квітень-червень) був слухачем україно-американського семінару „Підвищення конкурентної спроможності засобів масової інформації в умовах демократичних перетворень” (мм. Нью-Йорк, Лос-Анжелес, США)

Професійна діяльність:
1981 - 1984 рр. – молодий спеціаліст, кореспондент, заступник редактора об’єднаної редакції радіо і газети „Комбайнобудівник” ВО ТКЗ;
1987-1989 рр. – головний редактор тернопільської обласної молодіжної газети „Ровесник”;
1989-1993 рр. – головний редактор виробничо-творчого об’єднання інформації „Варіант”, з 1991 р. – у зв’язку з перереєстрацією – директор СМП „Студія ТТ” (системи кабельного телебачення);
1993 - 1996 рр. – головний редактор газет „Пан + пані” та міжнародної „Pani and pan”;
1996 - 1997 рр. – директор і головний редактор СП „Газета „Західна Україна”;
1997 - 2006 рр. – головний редактор радіостанції „РадіоТОН”, одночасно – головний редактор „Тернопільської газети” (2001 р.), головний редактор газети „Досьє – 02” (2000 – 2001 рр.), керівник кореспондентського пункту газети „Високий замок” у Тернопільській області (1999 – 2002 рр.);
З жовтня 2008 р. до травня 2010 р. – головний редактор газети «Тернопіль вечірній».
2011 р. -2012 р. – головний редактор газети «Місто»;
2017 р. – співзасновник і головний редактор інтернет-видання молодіжних новин «Ровесник».
З 2000 р. – підприємець, головний вид діяльності – видавництво і поліграфія, організація реклами.

Довідка про Олега Жака

46-річний Олег Жак – математик за освітою і першим фахом, який за багато років практичної роботи поступово перекваліфікувався у редактора і журналіста. Але хіба що математична логіка підказала йому, що навіть сьогодні, у кризовий період в економіці, можна зробити дохідним регіональне ділове видання. Якщо для цього об’єднати зусилля з творчим бізнес-компаньйоном. Так з’явився тандем Жак-Андріїшин.

Народився 2 січня 1971 року у м.Бережани Тернопільської області.
Освіта:
закінчив фізико-математичний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Я.Галана, спеціальність – вчитель математики, фізики і обчислювальної техніки (1994 р), Вищу школу біржової торгівлі та інвестицій, організовану брокером Grand Capital у Санкт-Петербурзі, Росія (2010 р).

Професійна діяльність:
1994 - 1995 рр. – вчитель інформатики ЗОШ №18 м.Тернопіль;
1996 - 2000 рр. – дизайнер і дописувач газети «Тернопільська газета”;
2000 - 2002 рр. – головний редактор тижневика «У кожен дім»;
2004 - 2006 рр. – прес-секретар Бережанської міської ради, головний редактор комунального видання «Вісник Бережанщини»;
2010 - 2014 рр. – редактор журналу «Бізнес Компаньйон»;
У 2010 – 2012 рр. – викладач курсів з використання на практиці фундаментального і технічного аналізів. Швидке орієнтування та аналіз новиневого фону. Публікації на тематичних інтернет ресурсах, блогах, форумах.
З 2014 р. – автор і засновник онлайн ресурсу «Бізнес Компаньйон»;
З 2016 р. – співзасновник онлайн ресурсу молодіжних новин «Ровесник»;
З 2017 р. – власник і редактор журналу «Бізнес Компаньйон Тернопіль».

Медіа-група Володимира Андріїшина та Олега Жака створена на базі журналу "Бізнес-Компаньйон", інтернет-видання "Бізнес Компаньйон Тернопіль", інтернет-видання молодіжних новин "Ровесник", рекламної Агенції районних газет (13 видань). Група здійснює технічну і фінансову взаємопідтримку, обмін тематичною інформацією, іміджовe забезпечення, має спільну рекламну агенцію. Засновники – Володимир Андріїшин, Олег Жак.

Інтернет-видання "Ровесник" rovesnyk.te.ua створено у січні 2017 р. як електронна версія обласної молодіжної газети "Ровесник", що припинила свій паперовий випуск у 1990-х рр. Розвинуте на матеріальному, технічному і фінансовому ресурсах інтернет-видання "Бізнес Компаньйон Тернопіль". Розраховане на молодіжну аудиторію, передусім – студентство і старшокласники. Для надання інтернет-виданню офіційного статусу подано документи на перереєстрацію друкованого ЗМІ "Ровесник".

Власність. Журнал "Бізнес-Компаньйон", інтернет-видання "Бізнес Компаньйон Тернопіль" - 100% належить Олегу Жаку. Інтернет-видання "Ровесник": Володимир Андріїшин і Олег Жак - по 50%.
Рекламна агенція районних газет, журналу та інтернет-видань – фінансова і господарсько-організаційна основа медіагрупи – приватний підприємець Володимир Андріїшин.

Довідка про проект

Ця бесіда стане другою з циклу інтерактивних відеоінтерв’ю з власниками і співвласниками ЗМІ зі Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей. Кожне з восьми інтерв’ю триватиме одну годину на семи інтернет-ресурсах: канал в YouTube Press Club Lviv - https://www.youtube.com/user/pressclublviv ; портал «Щоденний Львів» - http://dailylviv.com/; сайт Львівського прес-клубу - http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10 ; сторінки у Facebook - https://www.facebook.com/pressclublviv/ і https://www.facebook.com/dailylviv/; у Twitter - https://twitter.com/daily_lviv іhttps://twitter.com/pressclublviv. Під час інтерв’ю відбуватиметься інтерактивний зв'язок (запитання-відповіді) з користувачами соціальних мереж. Інтерв’ю (відео- і текстовий варіанти) та фоторепортажі будуть розіслані у ЗМІ.

Проект має на меті зробити ЗМІ Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей більш прозорими і посилить медіаграмотність громадян. Він відбувається за підтримки медійного проекту “У-Медіа”, який виконує міжнародна організація “Інтерньюс”.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу