Вистави «Першого театру» відбуватимуться у Львові просто неба

11:15 30 серпня 2017 р.

Італійськмй дворик на площі Ринок у Львові

Італійськмй дворик на площі Ринок у Львові
Фото: tour-u.in.ua

Перша вистава «Ромео і Джульєтта» розпочнеться в Італійському дворику на площі Ринок 7 вересня, о 21.00.

У Львівській міськраді запевнили: «Впродовж вересня в Італійському дворику на площі Ринок (№6) будуть проходити вистави під відкритим небом від «Першого театру». Перша вистава «Ромео і Джульєтта» розпочнеться 7 вересня, о 21.00. Саме цю виставу «Перший театр» ставив у межах проекту «Ніч у Львові».

Координатор інноваційних програм в галузі культури ЛМР Марта Іванишин зазначила: «Впродовж вересня будуть відбуватися вистави від «Першого театру» в Італійському дворику. На це нас надихнув проект «Ніч у Львові», а саме вистава «Ромео і Джульєтта», яка тут відбувалася, яка, власне, обов’язково повинна повторитися, оскільки надзвичайно багато відвідувачів було. Щоби тут відбувалися вистави, нам допоміг історичний музей.

Ми хочемо, щоб «Перший театр» був не лише в театрі, але і за його межами. Зараз ми стартуємо з Італійського дворику і проект цей триватиме протягом вересня, наскільки нам буде дозволяти погода, адже тут будуть проходити вистави просто неба. Ми бачимо, що є для цього потреба, є відповідний результат, тому, чому б і не розпочати такі перегляди вистав. Це перший наш такий проект, власне, театр за межами театру, в різних двориках. Зараз ми говоримо про Італійське подвір’я. Має бути постійне життя між театром і його відвідувачем».

Натомість художній керівник «Першого театру» Юрій Мисак розповів: «7 вересня ми плануємо тут, в Італійському дворику, відкрити сезон для усіх відомою виставою «Ромео і Джульєтта». Чи не найбільшим поштовхом для цього стали телефонні дзвінки тих глядачів, які не потрапили на виставу в рамках проекту «Ніч у Львові». Крім «Ромео і Джульєтти», плануємо ставити вистави на італійську тему. Сподіваюся, що це може бути вистава «Король-олень» за Карлом Гоцці. Будемо думати, щоб не лише в теплий період року ставити вистави просто неба». 

«Квитки на вистави в Італійському дворику будуть дорожчими, аніж у самому театрі, за рахунок частувань та додаткової декорації, яка необхідна буде для показу вистав у дворику. На виставу зможе потрапити до 200 глядачів і квитки можна буде придбати в «Першому театрі» та в Італійському дворику», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу