У Львові відкриють виставку «Квіти і птахи»

14:10 17 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 18 липня, о 17.00 у галереї сучасного мистецтва «Proart» на вулиці Героїв УПА (№77) відкриється виставка «Квіти і птахи» ІІ Міжнародного пленеру імені Володимира Патика.

Про це повідомили в середу, 17 липня, в прес-службі Львівської міськради. Кандидат мистецтвознавства Лада Цимбала: «Квіти і птахи в українському декоративному мистецтві – килимарстві, вишивці? Квіти і птахи в образотворчому мистецтві східних культур? Продовження традицій чи сучасне постмодерне бачення у творчості митців професіоналів? Квіти і птахи як сюжет в образотворчому мистецтві – чи декоративний мотив, стилізований та абстрагований колективним підсвідомим? Саме ці запитання постали перед митцями, що стали учасниками ІІ Міжнародного пленеру імені Володимира Патика під патронатом Західноукраїнського регіонального центру Національної академії мистецтв України».

«Організатори пленеру – Роксолана та Остапа Патик засадничо задекларували настанови учасникам на творчий експеримент, який насамперед пов’язаний із техніко-технологічним процесом батіку. Експеримент для професійних митців, які можуть виявити свою авторську творчу манеру у цілком іншій техніці та матеріалі. Експеримент як окреслення і спільної творчої лінії та унікальної авторської манери кожного з митців», – поінформувала також Лада Цимбала.

«Серед учасників пленеру – провідні графіки, живописці, художники декоративного мистецтва – заслужені педагоги Львівської національної академії мистецтв, Львівського національного лісотехнічного університету, Української академії друкарства, Закарпатської національної академії мистецтв, молоді живописці із китайського університету Гуанджоу та учні Львівської школи емоційного живопису імені Володимира Патика. Зокрема, Роксоляна та Остап Патик, Андрій Бокотей, Оксана Андрущенко, Мар’яна Мотика, Михайло Бокотей, Атілла Коприва, Володимир Сколоздра, Марта, Божена, Лада Цимбала, Ірина Муращик, Ян-Дзи, Роксоляна Фур, Юрій Шелевецький. Виставка «Квіти і птахи» триватиме до 1 серпня», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

09:56 18 січня 2022 р.

Модні рішення для зимових образів зі шкіряними штанами

У цьому сезоні в тренді цікаві деталі, які прикрашають штани: рюші, незвичайні пояси, оборки, а також моделі з ланцюгами, заклепками, блискавками або металевими гудзиками. Окремим хітом слід виокремити шкіряні штани зі шнурівкою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу