Винники отримають «Концертну залу Мирослава Скорика»

18:05 8 червня 2017 р.


Фото: google.com.ua

У п’ятницю, 9 червня, о 18:00 у школі №29 на вулиці вул. Сухомлинського, 6 у Винниках розпочнеться урочиста церемонія відкриття культурно-концертного майданчика.

Відтак, вперше в Україні стане громадським простором приміщення школи. Відкриття «Концертної зали Мирослава Скорика»розпочнеться з інавгураційного концерту «Джазова прогулянка у Винниках з Мирославом Скориком» за участі самого маестро і відомих музикантів – Оксани Рапіти, Мирослава Драгана та Камерного оркестру «Академія».

Голова Винниківської міської ради Володимир Квурт зазначив: «Високе мистецтво потребує спілкування. Воно має стати ближчим до народу. Якщо ми сьогодні не привчимо людей насолоджуватися мистецтвом, то завтра ми не матимемо вдячного глядача».

На переконання організаторів відкриття культурно-концертного майданчика, цей мистецький проект збагатить дозвілля винниківчан, створить традицію відвідування концертів якісної музики у різних куточках області, а також розширить концертну географію Львівської філармонії. Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу