Виконком Львівської міськради прийняв ще одне рішення щодо реконструкції площі Святого Юра

15:27 8 червня 2015 р.

  • 0


Фото: catholicnews.org.ua

Міський голова Андрій Садовий повідомив у понеділок: «Рухаємось поступово, поетапно проводимо роботи».

Сьогодні, 8 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про видачу містобудівних умов та обмежень на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра». Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив під час засідання виконавчого комітету:

«Рішення опрацьоване. Рухаємось поступово, поетапно проводимо роботи. Я би хотів особливо звернути увагу, щоб була дискусія і спілкування. Маючи підтримку церкви, щоб була дискусія з громадськістю, з мешканцями, щоб ми мали спільну і консолідовану позицію. Бо робота дуже велика і вона має усіх нас об’єднати». 

Відтак, відповідно до ухвал міської ради від 18.09.2014 №3818 «Про спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому та відновлення площі Святого Юра у м. Львові», від 25.12.2014 № 4255 «Про погодження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Святого Юра» (зі змінами) та від 26.02.2015 № 4369 «Про затвердження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Святого Юра», беручи до уваги рішення виконавчого комітету від 12.12.2014 № 932 «Про погодження спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому на пл. Святого Юра», керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив зобов’язати спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури видати містобудівні умови та обмеження на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра. Про це повідомили сьогодні, 8 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Ремарка «Щоденного Львова»: хоч ухвала міської ради №3818 «Про спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому та відновлення площі Святого Юра у м. Львові» датована ще 18-тим вересня 2014 року, виконком ЛМР вирішив зобов’язати спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури видати містобудівні умови та обмеження на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра щойно... 8 червня 2015-го. Як кажуть у таких випадках – «і року не пройшло» усій цій волокиті...

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львові до 1 червня карантин не послаблюватимуть, — рішення міської комісії ТЕБ і НС

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

У віці понад 60 років дозволено працювати не лише депутатам і суддям

Як відшукати роботу мрії у Львові

Стокілометрова дорога з'єднає Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську області

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу