Виконком Львівської міськради прийняв ще одне рішення щодо реконструкції площі Святого Юра

15:27 8 червня 2015 р.


Фото: catholicnews.org.ua

Міський голова Андрій Садовий повідомив у понеділок: «Рухаємось поступово, поетапно проводимо роботи».

Сьогодні, 8 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про видачу містобудівних умов та обмежень на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра». Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив під час засідання виконавчого комітету:

«Рішення опрацьоване. Рухаємось поступово, поетапно проводимо роботи. Я би хотів особливо звернути увагу, щоб була дискусія і спілкування. Маючи підтримку церкви, щоб була дискусія з громадськістю, з мешканцями, щоб ми мали спільну і консолідовану позицію. Бо робота дуже велика і вона має усіх нас об’єднати». 

Відтак, відповідно до ухвал міської ради від 18.09.2014 №3818 «Про спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому та відновлення площі Святого Юра у м. Львові», від 25.12.2014 № 4255 «Про погодження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Святого Юра» (зі змінами) та від 26.02.2015 № 4369 «Про затвердження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Святого Юра», беручи до уваги рішення виконавчого комітету від 12.12.2014 № 932 «Про погодження спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому на пл. Святого Юра», керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив зобов’язати спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури видати містобудівні умови та обмеження на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра. Про це повідомили сьогодні, 8 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Ремарка «Щоденного Львова»: хоч ухвала міської ради №3818 «Про спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому та відновлення площі Святого Юра у м. Львові» датована ще 18-тим вересня 2014 року, виконком ЛМР вирішив зобов’язати спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури видати містобудівні умови та обмеження на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра щойно... 8 червня 2015-го. Як кажуть у таких випадках – «і року не пройшло» усій цій волокиті...

dailylviv.com

До теми

08:42 14 травня 2021 р.

На Львівщині на одну народну артистку стало більше

У Львівському академічному обласному музично-драматичний театрі ім. Ю. Дрогобича (м. Дрогобич) відбувся бенефіс народної артистки України Надії Цибульської, під час якого заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив актрисі державну нагороду «Народна артистка Україна».

Рубрика: Культура

19:19 13 травня 2021 р.

У Львові на честь Папи Римського Івана Павла ІІ планують перейменувати вулицю і площу

У червні цього року виповнюється 20 років, як Папа Римський Іван Павло ІІ з пастирським візитом відвідав Україну, зокрема Львів. З нагоди цього місто готує програму заходів, серед яких, зокрема, планують перейменувати одну із львівських вулиць, а також площу.

Рубрика: Культура

15:08 12 травня 2021 р.

Світові зірки джазу приїдуть до Львова на Leopolis Jazz Fest 2021

Фестиваль Leopolis Jazz Fest 2021 стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Закордонні артисти, зірки джазу, підтвердили свою готовність приїхати для Львова та чекають на зустріч зі слухачами.

Рубрика: Культура

13:44 12 травня 2021 р.

Андрій Макаревич виступив у Львові з аншлагом

Російський музикант і лідер рок-гурту "Машина часу" Андрій Макаревич відвідав Львів, а також виступив із джазовим проєктом YO5 на відкритому повітрі у клубі FESTrepublic.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу