Виконком Львівської міськради погодив створення парку «Індустріального» на вулиці Липинського

11:52 28 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, зелена зона на вулиці Липинського має стати парком «Індустріальним».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 28 квітня, «Щоденному Львову»:

«Виконавчий комітет погодив створення парку «Індустріального» на вулиці Липинського. Зелена зона на вулиці Липинського має стати парком «Індустріальним». 

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міськради. Передбачається, що новостворений парк слугуватиме буферною зоною між житловою та промисловою зонами району, забезпечуватиме зручний транзит між вулицями Липинського та Лінкольна.

Ревіталізована зелена зона передбачатиме також збереження існуючих індустріальних об’єктів та їхнє гармонійне поєднання з відпочинковими зонами для максимального задоволення потреб мешканців міста як відпочинково-розважальна, господарська та транзитна зона, зона активного відпочинку, а також вигулу собак. Особливістю при створенні парку має бути застосування популярних в Європі дерев’яних настилів як одного з видів мощення паркових доріжок, а також креатині види паркових диванів і лавок. У подальшому, департамент містобудування ЛМР повинен підготувати та подати на розгляд сесії проект ухвали про створення цього парку».

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу