Виконком міськради погодив створення пішохідної зони на вулиці Леся Курбаса у Львові

17:47 13 лютого 2015 р.


Фото: maxpark.com

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, до серпня вулиця Леся Курбаса стане пішохідною.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 13 лютого, «Щоденному Львову», що до серпня вулиця Леся Курбаса стане пішохідною. У повідомленні також конкретизують:

«Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив створення пішохідної зони на вул. Леся Курбаса. Планується, що пішохідною вулиця стане до серпня цього року.

Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, при облаштуванні громадського простору необхідно врахувати можливість заїзду у пішохідну зону пожежних машин, автомобілів швидкої медичної допомоги тощо. Нагадаємо, напередодні міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про створення пішохідної зони в межах вул. Леся Курбаса.  Радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід зазначив також:

«Де-факто, вулиця Курбаса стане пішохідною після того, як там буде проведено реконструкцію, яка передбачає трансформування простору вулиці на користь пішохідної інфраструктури. Планується, що вулиця буде зроблена в одному рівні, тобто там не буде дороги, тротуарів, а будуть встановлені лавки, висаджені дерева. За попереднім задумом, на початку і  вкінці вулиці буде передбачено спеціальні майданчики для розвантаження автомобілів, які обслуговують підприємства у пішохідній зоні».

Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, департамент розвитку має розробити ескізний проект благоустрою вулиці Леся Курбаса та подати виконавчому комітету на затвердження. Рішення виконкому також передбачено внесення змін до містобудівної документації, пов’язаної зі створенням пішохідної зони на вулиці Леся Курбаса, а також до навігаційних систем, що діють у Львові». 

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

16:37 13 вересня 2021 р.

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID-19 в Україні

Усі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть вакцинуватися від COVID-19 за тією ж процедурою, що й українські громадяни. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу