Видавництво «ОВК» шукає авторів художньої та публіцистичної літертури

17:55 16 грудня 2016 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Видавництво «ОВК» оголосило конкурс на кращий художній твір. Твори розпочали приймати з 1 грудня, і всі автори зможуть їх подавати впродовж зими. Це – вже другий такий конкурс цього видавництва. Торік перемогу здобули книга для дітей «Отісатко» Валентини Попелюшки та казка для дорослих «Мандрівна відьма» Стефанії Кромської.

Про це сьогодні,16 грудня, під час прес-конференції на тему: «Підсумки всеукраїнського конкурсу літературних талантів. Як видавництва відбирають талановитих авторів книг. Відеопрезентація новинок видавництва «ОВК», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила редактор видавництва «ОВК» Євгенія Артеменко.

За її словами, на конкурс приймають різножанрові художні твори. Умови конкурсу: твір не був опублікованим, написаний українською мовою, майнові права належать тільки авторові. До твору потрібно додати заявку зі своєю біографією. Не розглядатимутя твори, які мають антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або порнографічні сцени; написані суржиком, містять плагіат.

Переможців конкурсу оголосять наприкінці травня.

- Твори на перший конкурс приймали з 1 грудня 2015 року до 31 березня 2016 року. Щодо переможців, то Валентина Попелюшка мешкає у Мукачеві, а Стефанія Кромська – у Дніпрі. Новинки були видані коштом видавництва. А автори отримали гонорар, - розповідає Євгенія Артеменко.
Загалом на конкурс надійшло майже двадцять робіт.

- Ми прочитали все. Твори надійшли з усієї України, в тому числі й зі Львівської області, - каже редактор видавництва «ОВК» .
Вона також розповіла, що до 2014 року видавництво видавало книги лише юридичної тематики: довідники, енциклопедії, науково-методичні посібники.  Головною метою видавництва було надання кваліфікованої допомоги юристам та фахівцям у галузі юриспруденції. А два роки тому «ОВК» вирішило розширити діяльність і почало видавати художню літературу, яка спонукає до філософських роздумів, сприяє духовному розвитку, самовдосконаленню та описує життя сучасної людини під новим кутом зору.

Тому видавництво видало книгу «Лайм», в якій чеська письменниця Еллісон Вудс пояснює, чому саме лева вважають царем звірів. А зараз готують до друку «Донбас.Записки солдата».

- Це сповіді військовослужбовців, які повертаються з війни. І добре, що ці люди погодилися викласти свої історії та переживання в книгах, - вважає Євгенія Артеменко.

Рукописи на конкурс видавництво просить надсилати в одному примірнику на адресу: 04212, м. Київ, вул. Зої Гайдай, буд. 5, або на e-mail: office@owk.com.ua. Телефон для довідок: (044) 428-01-74.

Більше інформації про конкурс можна побачити на сайті видавництва.
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:45 27 січня 2021 р.

Народні доми у горах Львівщини перетворюють на туристичні етнофолькцентри

У південній частині Самбірського району у селах Лімна (Турківської громади) і Бітля (Боринської громади) реконструюють Народні доми. Це стало можливим за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації і за «Програмою секторальної підтримки ЄС. Львівщина».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу