Всеукраїнський літературний конкурс «Крилатий лев» уже розпочався на Львівщині

12:00 2 березня 2017 р.

  • 0

Комісія з присудження нагород вже оголосила прийом матеріалів на визначення лауреатів 2017 року.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 березня: «На Львівщині стартує Всеукраїнський літературний конкурс «Крилатий лев», на якому оберуть кращі книги року. Комісія з присудження нагород вже оголосила прийом матеріалів на визначення лауреатів 2017 року».

«Головна нагорода – випуск книжок переможців у видавництві «Апріорі» накладом 1000 примірників. Традиційно журі також визначить десятьох кращих авторів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в часописах», – зазначено також у повідомленні.

«Попри відсутність вікових рамок, конкурс продовжує тенденцію на відкриття нових імен в літературі. Автором ідеї і керівником проекту є письменник Олесь Дяк, співорганізатором – видавництво «Апріорі», а офіційними партнерами – Львівська облдержадміністрація та українсько-англійське спільне підприємство «Галка ЛТД», – розповіли також в облдержадміністрації.

«До розгляду приймаються рукописи прозових творів українською мовою, подані автором чи уповноваженою особою та електронний варіант до 1-го червня поточного року. Матеріали для участі в конкурсі «Крилатий Лев» приймають у приміщенні Львівської організації НСПУ за адресою: вулиця Соломії Крушельницької, 17 (2-й поверх), Львів-центр, 79000. Телефони: (032) 261-04-15, 067-713-68-74; електронна адреса: lesyabernakevych@gmail.com», – повідомили також сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура