Вселенський патріарх наказав припинити до кінця березня служби в церквах

13:05 19 березня 2020 р.

  • 0


Фото: eu.greekreporter.com

Вселенський патріарх Варфоломій наказав церквам не проводити релігійні служби, обряди та заходи до 31 березня у межах боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це він заявив у відеозверненні, як повідомляє «Greek Reporter», де зазначили: «Вселенський патріархат виступив із заявою в середу, в якій оголосив про нове рішення церкви щодо пандемії коронавірусу Сovid-19. Згідно з цією заявою, всі релігійні обряди, події та ритуали будуть призупинені у всіх регіонах патріархату в усьому світі до 31 березня».

Церква може переглянути рішення про заборону залежно від темпів розвитку пандемії коронавірусу. У своєму зверненні Вселенський патріарх подякував усім, хто самовіддано бореться з наслідками пандемії коронавірусної інфекції. За його словами, у цій боротьбі держави, уряди та відповідні органи охорони здоров'я несуть головну відповідальність за планування, протистояння та подолання цієї кризи.

Варфоломій закликав вірян терпляче реагувати на обмеження та інші заходи, запроваджені владою для запобігання поширенню коронавірусу. Вселенський патріарх запевнив: «Все робиться задля нашого захисту, задля нашого загального блага, щоб стримувати поширення цього вірусу. Наше звільнення від цієї біди повністю залежить від нашої співпраці».

Вселенський патріарх спростував думку, що заходи щодо стримування пандемії підривають основи християнської віри. Однак, наголосив він, на карту поставлено не віру, а людське життя.

Вселенський патріарх зазначив: «Наша віра міцно вкорінилася в нашій культурі. Наша віра - жива, і немає ніяких виняткових обставин, які можуть обмежити або придушити її. Що повинно бути обмежено і придушене в цих надзвичайних обставинах, то це зібрання і великі скупчення людей. Залишаймося в наших будинках. Будьмо обережними і захистімо оточуючих».

Вселенський патріарх запевнив: «Людство пройде цей складний період завдяки науці.
Ми пройдемо цей період, як подорож по пустелі, щоб досягти Землі обітованої, де наука, милістю Божою, переможе цей вірус. Ми впевнені, що завдяки нашим молитвам наука дійсно переможе».

Вселенський патріарх додав: «Наша Церква сподівається і молиться за зцілення хворих, за душі померлих і за мужність і силу сім'ям постраждалих. Це випробування теж пройде. Хмари розійдуться, а Сонце праведності усуне смертельну силу вірусу. Але наше життя зміниться назавжди. Це випробування дає нам можливість змінитися на краще. У напрямку встановлення любові і солідарності. Будьте мужніми! І нехай Бог буде з нами!».

Як інформував «Щоденний Львів», 219 351 людей заразилися коронавірусом «Covid-19», а 8970 померли від нього.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми