Уперше за майже 200 років у соборі на Тернопільщині пролунала українська молитва

14:37 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

Востаннє українською тут молились 191 рік тому.

Сьогодні, 6 грудня, у свято Миколая, у Свято-Миколаївському соборі міста Кременця відбулося Богослужіння українською мовою, після того, як зі стін собору нарешті виселили прихильників московського патріархату.

Богослужіння очолив архиєпископ Нестор. Про це пише DailyLviv.com.

"Запрошуємо на Престольне Богослужіння до Свято-Миколаївського Собору м.Кременця, що на Тернопільщині. 6 грудня 2023 року о 10:00 годині у Свято-Миколаївському соборі міста Кременця відбудеться особливе святкове богослужіння, що об'єднає вірних та прихильників української молитви. Запрошуємо всіх охочих на урочистий захід, який очолить Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик. Приєднайтеся до нас у цей святковий день, щоб разом подякувати Богу за все та помолитися за мир, благословення та гармонію у нашій православній громаді. Свято-Миколаївський собор - не лише символ історії Кременця, але і місце, де об'єднуються серця вірян у спільній молитві", - йдеться у дописі Тернопільської єпархії ПЦУ. 

Нещодавно з приміщення Свято-Миколаївського собору, згідно з рішенням суду, виселили філію Почаївської духовної семінарії УПЦ МП.  

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів