Вісім львівських храмів святкують престольний празник

10:10 4 червня 2017 р.


Фото: velychlviv.com

У неділю, 4 червня, християни східного обряду відзначають одне з головних церковних свят – День Святої Трійці.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також нагадали: «Свою назву свято отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів. Також це свято нагадує про святу Трійцю – Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа. Саме зі сходженням Святого Духа на апостолів починається історія створення вселенської апостольської Церкви».

У день Пресвятої Трійці вісім львівських храмів святкують престольний празник. Зокрема, в храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ на вулиці Зеленій 106 святкове богослужіння розпочнеться в неділю, 4 червня, о 12.00.

У храмі Пресвятої Трійці УГКЦ на вулиці Тершаківців, 1а святкове богослужіння розпочнеться в неділю, 4 червня, об 11.00.

У храмі Пресвятої Трійці УГКЦ на вулиці Майдана,1а святкове богослужіння розпочнеться у понеділок, 5 червня, об 11.00.

У храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ на вулиці.Трильовського,9а святкове богослужіння розпочнеться в неділю, 4 червня, о 11.00.

У храмі Святого Духа УГКЦ у Львівській духовній семінарія Святого Духа на вулиці Хуторівка, 35 святкове богослужіння розпочнеться в неділю, 4 червня, о 10.00. Його очолить архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк).

У храмі Пресвятої Тройці УПЦ КП на вулиці Шевченка, 311а святкове богослужіння розпочалося в неділю, 4 червня, о 9.00. У понеділок, 5 червня, об 11.00 святкове богослужіння очолить митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій,. Опісля відбудеться чин водосвяття.

У храмі Пресвятої Трійці УАПЦ на вулиці Вернадського, 2 святкове богослужіння розпочалося в неділю, 4 червня, о 9.00, після нього відбудеться освячення храму Вознесіння Господнього на вулиці Щурата 10б. Очолить святкові заходи  предстоятель УАПЦ Макарій,.

У храмі Пресвятої Трійці УПЦ на вулиці. Антоновича, 100 святкове богослужіння розпочалося в неділю, 4 червня, о 9.30.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу