Вісім львівських храмів святкують престольний празник

10:10 4 червня 2017 р.


Фото: velychlviv.com

У неділю, 4 червня, християни східного обряду відзначають одне з головних церковних свят – День Святої Трійці.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також нагадали: «Свою назву свято отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів. Також це свято нагадує про святу Трійцю – Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа. Саме зі сходженням Святого Духа на апостолів починається історія створення вселенської апостольської Церкви».

У день Пресвятої Трійці вісім львівських храмів святкують престольний празник. Зокрема, в храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ на вулиці Зеленій 106 святкове богослужіння розпочнеться в неділю, 4 червня, о 12.00.

У храмі Пресвятої Трійці УГКЦ на вулиці Тершаківців, 1а святкове богослужіння розпочнеться в неділю, 4 червня, об 11.00.

У храмі Пресвятої Трійці УГКЦ на вулиці Майдана,1а святкове богослужіння розпочнеться у понеділок, 5 червня, об 11.00.

У храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ на вулиці.Трильовського,9а святкове богослужіння розпочнеться в неділю, 4 червня, о 11.00.

У храмі Святого Духа УГКЦ у Львівській духовній семінарія Святого Духа на вулиці Хуторівка, 35 святкове богослужіння розпочнеться в неділю, 4 червня, о 10.00. Його очолить архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк).

У храмі Пресвятої Тройці УПЦ КП на вулиці Шевченка, 311а святкове богослужіння розпочалося в неділю, 4 червня, о 9.00. У понеділок, 5 червня, об 11.00 святкове богослужіння очолить митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій,. Опісля відбудеться чин водосвяття.

У храмі Пресвятої Трійці УАПЦ на вулиці Вернадського, 2 святкове богослужіння розпочалося в неділю, 4 червня, о 9.00, після нього відбудеться освячення храму Вознесіння Господнього на вулиці Щурата 10б. Очолить святкові заходи  предстоятель УАПЦ Макарій,.

У храмі Пресвятої Трійці УПЦ на вулиці. Антоновича, 100 святкове богослужіння розпочалося в неділю, 4 червня, о 9.30.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу