Військовий капелан стане єпископом

14:05 6 січня 2020 р.

  • 0


Фото: vaticannews.va

Офіційні представники Ватикану повідомили в понеділок, 6 січня у про те, що Папа Франциск призначив єпископом Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-католицької церкви в Україні, отця Павла Гончарука з клиру Кам’янець-Подільської дієцезії, дотеперішнього економа цієї дієцезії та директора дієцезального відділення «Карітас-Спес».

Про це розповіло «Радіо Ватикану», де також поінформували, що владика-номінат Павло Гончарук народився 1978 року в селі Корначівка в Ярмолинецькому районі на Хмельниччині. Священичий вишкіл пройшов у Вищій Духовній Семінарії Святого Духа в Городку.

Здобув ліценціат з канонічного права в Університеті святого Стефана Вишинського в Варшаві (Польща). Отримавши 22 червня 2002 року пресвітерське рукоположення, отець Павло виконував душпастирські служіння в Кам’янець-Подільській дієцезії.

Від 2003 року очолював дієцезальне відділення «Карітас-Спес», у 2005-2016 роках виконував служіння захисника подружнього вузла в дієцезальному церковному трибуналі, а 2016 року призначений суддею в цьому трибуналі.

Крім того, є дієцезальним економом та військовим капеланом. Володіє українською, польською, російською, італійською та німецькою мовами.

Як інформував «ЩЛ», керівник Адміністрації міського голови Львова, який перебуває в складі делегації Православної церкви України, очолюваної митрополитом Львівським Макарієм, передав Вселенському патріарху Варфоломію листи-запрошення до Львова від міського голови й великої кількості дітей з різних львівських навчальних закладів та установ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

Останні новини

У Львові затримали ще двох співучасників вбивства валютника

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу