Капелан Андрій Зелінський представив у Львові книгу «Соняхи. Духовність на час війни»

11:40 4 листопада 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Автор збірки повідомив, що вона є даниною пам’яті усім, хто назавжди залишилися на варті вічності на полі збройного протистояння на сході України.

Військовий капелан, отець Андрій Зелінський, презентував особовому складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного свою книгу «Соняхи. Духовність на час війни». З нагоди презентації видання в академічні залі військового вишу зібрались майбутні офіцери, викладачі та керівництво навчального закладу.

Отець Андрій зазначив: «У цьому виданні не йдеться про перебіг подій в зоні АТО, це надзвичайні історії із життя захисників, а, передусім, про вербалізовані емоції. Ця збірка є скромною даниною пам’яті – надзвичайно щирою і дуже відвертою – усім, хто пройшов крізь моє життя і назавжди залишився на варті вічності на полі збройного протистояння на сході України».

На визнання Андрія Зелінського, він не міг не презентувати книгу в Національній академії сухопутних військ, адже саме у цьому навчальному закладі ще десять років тому розпочиналась його кар’єра військового капелана. Переживання та емоції, які викладені у книзі, здебільшого переплетені із постатями українських офіцерів – випускників академії, які поклали свої життя, захищаючи нашу Батьківщину від загарбників.

Під час презентації отець Андрій Зелінський висловив подяку начальнику Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенанту Павлу Ткачуку, за підготовку висококваліфікованих офіцерів, мужніх та відданих українських воїнів, подарував йому один із примірників своєї книги.

Ще десяток книг передав в бібліотеку навчального закладу. Наприкінці заходу відбувся прем’єрний перегляд відеофільму «Капелани».

Військовий капелан УГКЦ Андрій Зелінський служить у зоні АТО з червня 2014 року. У військовому капеланстві – близько 10 років. Перші кроки на цьому поприщі робив в Інституті сухопутних військ у Львові (тепер – Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного). Освіту – філософську, богословську та політологічну – здобував у Стемфорді у США, Григоріанському університеті в Римі та в Києво-Могилянській академії».

Про це повідомили сьогодні, 4 листопада, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

18:06 6 травня 2021 р.

20 реліквій XII-XV ст., які колекціонери подарували храму Петра і Павла, демонструють у Львові

Сьогодні, у День міста, в музеї-підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ відкрили виставку християнських реліквій XII-XV століття «Ars sacra: Подорож у середньовіччя». Це близько 20 унікальних натільних реліквій, які львівські колекціонери подарували храму. Виставку зможуть оглянути всі охочі.

Рубрика: Культура

15:07 6 травня 2021 р.

Відкриття століття: у Львові вперше прозвучать мініопери Довбуш і Біла циганка (відео)

У червні у Львівському органному залі уперше прозвучать дві опери забутого на століття композитора і священника Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка”.

Рубрика: Культура

10:26 6 травня 2021 р.

Сьогодні на площу Ринок повернеться 1300 рік (відео)

6 травня Львів відзначає 765-ту річницю з дня заснування міста. Відтак о 13.00 год. біля головного входу до міської Ратуші відбудеться оновлена урочиста церемонія з нагоди Дня міста Львова.

Рубрика: Культура

21:48 5 травня 2021 р.

У Львові відкрили сім залів Музею модернізму

Сьогодні у приміщеннях колишнього музею Книги біля Палацу Потоцьких відкрили відділ «Музей модернізму» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького. Експозиція музею розташована у 7-ми виставкових залах, у яких розгорнуто ретроспективу львівського модерного мистецтва.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу