Військову церкву Стрітення Господнього у Львові освятять в її храмовий празник

12:30 2 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: kapelanstvo.com.ua

Настоятелем храму на вулиці Батуринській буде капелан – отець Михайло Білецький.

На інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info» запевнили, що в 2017 році на вулиці Батуринській (бічній вулиці Клепарівської) у Львові відкриє свої двері для моління ще один храм – Стрітення Господнього. присвячений полеглим у війні в Афганістані, на Майдані й на сході України. «Будівництво храму ведеться зусиллями воїнів Львівської обласної та міської організацій ветеранів Афганістану, учасників АТО, інших локальних війн, та душпастирів Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ», – зазначено також у повідомленні.

«За 2016 рік ветеранам та капеланам вдалося не лише спорудити склепіння храму, а й виконати основні роботи – перекрити дах, утеплити стелю, встановити вікна, обладнати опалення, покласти підлогу. Поруч храму споруджено дзвіницю, у якій відбуватимуться зустрічі із ветеранами Афганістану, учасниками АТО, курсантами, військовослужбовцями та членами їхніх сімей, проводитиметься катехизація для дітей», – розповіли також на порталі «Капеланство.info».

«Освячення храму планується 15 лютого 2017 року – на храмовий празник у свято Стрітення Господнього. Цей день є важливий для воїнів-афганців, адже саме 15 лютого 1989 року завершилося виведення військ із Афганістан», – зазначено також у повідомленні.

«До військового храму архиєпископ та митрополит Львівський УГКЦ призначив для служіння капеланів: отця Михайла Білецького – настоятелем храму, а також отця Мирона Горбового – сотрудником храму», – розповіли також інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів