Відзавтра на благодійній виставці у Львові збиратимуть кошти дітям бійців і біженців

19:30 5 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

6 травня о 16.00 у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького, що на проспекті Свободи, 20, відкриють благодійну виставку «Код нації – справжня єдність».

Частина зібраних на виставці «Код нації – справжня єдність» коштів буде спрямована до благодійних фондів для допомоги дітям-біженцям з Криму і Донбасу, які потребують термінового лікування або реабілітації, а також дітям воїнів АТО. Організатори виставки розповіли також:

«Стартував новий український арт-проект «Код нації – справжня єдність». На сьогоднішній день завершена  перша благодійна виставка в межах нашого арт-проекту, що проходила у Дніпропетровську, в Музеї Українського живопису, з 3 до 20 квітня.

Виставка мала широкий резонанс, отримала підтримку і схвалення міської влади і Департаменту культури Дніпропетровська, викликала жвавий інтерес у містян. В результаті доброчинної виставки-продажу було реалізовано кілька робіт, частину коштів від яких було передано до благодійного фонду «Україна - Шлях Єдності». Також було передано добровільні пожертви небайдужих мешканців Дніпропетровська, які відвідали нашу виставку. 

Наступна виставка стартує у Львові 6 травня о 16.00 за підтримки громадської організації «Україна-Шлях Єдності» і триватиме до 24 травня. Цю організацію було створено майже півроку тому вимушеними переселенцями з Донецької і Луганської областей для захисту законних соціальних, економічних, житлових, творчих, духовних та інших прав, свобод і інтересів людей, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. 

Важливою відмінністю львівської виставки стане те, що крім нових робіт, які доповнили фонд проекту, і нових художників-переселенців, які долучилися до проекту, разом з роботами митців з Донбасу і Криму будуть експонуватись роботи молодих львівських художників. Наш проект складається з авторських серій робіт художників, поєднаних однією ідеєю – самоідентифікації українців і приналежності до єдиного ментального поля, незалежно від походження. Справжня єдність – не в лозунгах, вона у нас в душі, всі ми маємо спільні корені і систему цінностей». 

Автор, куратор проекту - Марія Рец, тел.: 067-620-16-51. Організатор  проекту у м. Львів – ГО « Україна-Шлях Єдності», Координатор проекту – заступник голови ГО Адам’янц Каріна, тел.: 067-625-80-45».

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу