Відсьогодні у Львівському історичному музеї відкрито фотовиставку Йосипа Марухняка «Вишнева віхола»

17:50 15 липня 2015 р.

зі сторінки Йосипа Марухняка в інтернет-мережі «Facebook»

зі сторінки Йосипа Марухняка в інтернет-мережі «Facebook»
Фото: Йосип Марухняк

Митець запевняє: «На цю виставку надихнув мене поет Богдан-Ігор Антонич».

Сьогодні, 15 липня, у Львівському історичному музеї відкривається виставка фоторобіт відомого фотомитця, журналіста Йосипа Марухняка «Вишнева віхола». За словами організаторів, ця виставка суттєво відрізняється від попередніх, адже вона більш філософська, поетична, трохи розхристана й цілковито довільна.

На фотороботах виставки Йосипа Марухняка «Вишнева віхола» будуть представлені краєвиди, етюди, якісь незвичні миттєвості, абстрактні речі, портрети людей, й усі ці роботи важко поєднуються в якесь єдине ціле. А сам він розповів:

«На цю виставку надихнув мене поет Богдан-Ігор Антонич. Його поезія уже багато років спонукає мене дивитися на світ не просто, а трохи по-філософськи, бо в ньому я знаходжу своєрідне образне мислення, яке є емоційним, пов’язаним з порухом живої природи . У поезії Антонича є свідома стихія людського буття, міфологічна фольклористичність, пов’язана з людиною і з природою…

Пізнаючи Антонича, бачиш велике серце художника і його служіння народу. Звичайно, цей поет є дуже непростий, мені здається, один з найкращих в Україні, який наштовхує на роздуми, спонукає до добра. Поєднання його поетичних рядків і моїх фотографічних картинок створюють певну нову емоційність, одне одного доповнюють».

Фотохудожник назвав свою виставку «Вишневою віхолою», бо на це надихнув вірш Антонича «Вишні», де поет пише, що «був хрущем і жив колись на вишнях»

«Вишні» – це класичний твір поета, і вся його творчість, його образне, влучне слово надихає на зображальні образи, на фотографічно-картинне їх відображення, яке поєднане з фантазією слова, домисленням нового образу, нового світобачення, - вважає фотохудожник. «Вишнева віхола» – вже третя фотовиставка, яку Йосип Марухняк підготував цього року. 

Йосип Марухняк – член Національної спілки фотохудожників України, Національної спілки журналістів України й СОФУ (Світового об’єднання фотографів-українців), художник міжнародної федерації фотомитців AFIAP, учасник та призер міжнародних та всеукраїнських фотовиставок. Про це повідомили сьогодні, 15 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу