Відреставровані фрески Гарнізонного храму Львова будуть представлені 15 грудня

16:00 13 грудня 2017 р.

Фото до новини


Фото: day.kyiv.ua

У п’ятницю, 15 грудня, відбудеться урочисте відкриття відреставрованих фресок склепіння вівтарної частини Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Про це поінформували сьогодні, 13 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як повідомив настоятель храму, отець Степан Сус, у межах українсько-польського реставраційного проекту, який розпочався з 2015 року, відбувається відновлення фресок склепіння вівтарної частини Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла у Львові. Під час проведення робіт вдалося відкрити та врятувати ілюзіоністичні зображення авторства Франциска Григорія Екштайна.
У міськраді також повідомили: «Ці роботи виконувала міжнародна команда спеціалістів з Академії мистецтв Кракова й Львова за фінансової підтримки парафії, окремих меценатів, міністерства культури і народної спадщини Польщі та Малопольського воєводства. Завдяки їхнім зусиллям можна знову побачити красу барокових картин та ефект ілюзіоністського малярства. Гарнізонний храм св. ап. Петра і Павла запрошує усіх на урочисте відкриття відреставрованих фресок, яке відбудеться за участю представників міністерств культури України і Польщі, українських і польських мистецтвознавців, високопосадовців, 15 грудня, о 11.00».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів