Ветерани та учасники АТО визнали її офіційним гімном пісню «Браття Українці» гурту «Шабля» (відео)

21:24 30 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки гурту «Шабля» в інтернет-мережі «Facebook»

Заступник глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко виконав рішення Всеукраїнського форуму ветеранів та учасників антитерористичної операції.

«Заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко надав лідеру гурту «Шабля» Вові Гейзеру офіційне підтвердження про надання пісні «Браття Українці» статусу офіційного Гімну АТО (лист №43-01/1544 від 28.12.2015 р.)», – повідомили музиканти на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де вони також поінформували:

«Ростислав Павленко відзначив: «Щиро дякуємо Вам за написання та блискуче виконання пісні «Браття Українці», яка на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників антитерористичної операції була визнана офіційним Гімном АТО, ви та ваші колеги з музичного гурту «Шабля», виступаючи з благодійними концертами для військових на сході України, сприяли піднесенню бойового духу особового складу Збройних Сил України та зробили вагомий внесок у розвиток сучасної вітчизняної культури».

Заступник глави Адміністрації Президента також повідомив: «Підтримуючи українських військовослужбовців через мистецтво, ви наближаєте перемогу нашого народу над загарбниками. Упевнені, що Ваша творчість та активна громадянська позиція сприяють піднесенню патріотичного духу українського народу та зростанню авторитету України у світі».

29 грудня в Адміністрації Президента відбулась офіційна зустріч Ростислава Павленко з Вовою Гейзером. Гурт «Шабля» та особисто Вова Гейзер зі свого боку дякують всім українцям, та, зокрема, ветеранам та учасникам АТО, волонтерам, Адміністрації Президента за найвищу оцінку своєї творчості!

Вова Гейзер розповів: «Пісня «Браття Українці» була написана незадовго до початку бойових дій на Донбасі. Для мене ця пісня стала пророчою, а відтепер вона офіційно визнана Гімном АТО. Однак, зверніть увагу, у цій пісні є такі рядки: «З нами свята віра, з нами Бог і правда, і ми проти того, щоб брат ішов на брата. А якщо з війною – тоді начувайтесь, нас ніщо не зупинить. Слава Україні!».

Ми підкреслюємо – Україна не хоче війни, однак ми до останнього будемо захищати свої кордони, свою Незалежність, честь та гідність українського народу!».

Про це повідомили сьогодні, 30 грудня, на сторінці гурту «Шабля» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

10:16 16 травня 2021 р.

Міжнародний день музеїв у Львові: спецпрограма

18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Для події у 2021 році Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила тему: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення».

Рубрика: Культура

08:42 14 травня 2021 р.

На Львівщині на одну народну артистку стало більше

У Львівському академічному обласному музично-драматичний театрі ім. Ю. Дрогобича (м. Дрогобич) відбувся бенефіс народної артистки України Надії Цибульської, під час якого заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив актрисі державну нагороду «Народна артистка Україна».

Рубрика: Культура

19:19 13 травня 2021 р.

У Львові на честь Папи Римського Івана Павла ІІ планують перейменувати вулицю і площу

У червні цього року виповнюється 20 років, як Папа Римський Іван Павло ІІ з пастирським візитом відвідав Україну, зокрема Львів. З нагоди цього місто готує програму заходів, серед яких, зокрема, планують перейменувати одну із львівських вулиць, а також площу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу