Кабмін спрямував на реставрацію замку на Львівщині 3,8 млн. гривень

19:34 22 грудня 2015 р.

Фото до новини


Фото: ukrainaincognita.com

Кошти скерують на співфінансування українсько-польського проекту транскордонного співробітництва.

Для реставраційних робіт у Жовківському замку, що на Львівщині, спрямовано3,8 мільйона гривень. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року.

Ці кошти скерують на співфінансування українсько-польського проекту транскордонного співробітництва «Скарби прикордоння – охорона культурної спадщини». З українського боку для реставрації обрали саме історико-архітектурний заповідник у Жовква, а з польського – монастир у Старій Вісі (Підкарпатське воєводство).

Проект «Скарби прикордоння – охорона культурної спадщини» один з небагатьох, що передбачає фактичну реставрацію важливої історичної пам’ятки архітектури. Загальна вартість проекту – 3 965 382,9 євро, з яких 1 326 351,33 євро виділені для української частини проекту. Обов’язковий власний внесок української сторони передбачено в сумі 154 943,00 євро, що становить 10% від вартості української частини проекту.

4 грудня під час зустрічі з народними депутатами від Львівщини було озвучено необхідність додаткового фінансування міжнародного проекту із реконструкції Жовківського замку на суму 3,8 млнь гривень. Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві став учасником проекту у 2013 році.

Про це повідомили сьогодні, 22 грудня, в прес-службі обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів