Кабмін спрямував на реставрацію замку на Львівщині 3,8 млн. гривень

19:34 22 грудня 2015 р.


Фото: ukrainaincognita.com

Кошти скерують на співфінансування українсько-польського проекту транскордонного співробітництва.

Для реставраційних робіт у Жовківському замку, що на Львівщині, спрямовано3,8 мільйона гривень. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року.

Ці кошти скерують на співфінансування українсько-польського проекту транскордонного співробітництва «Скарби прикордоння – охорона культурної спадщини». З українського боку для реставрації обрали саме історико-архітектурний заповідник у Жовква, а з польського – монастир у Старій Вісі (Підкарпатське воєводство).

Проект «Скарби прикордоння – охорона культурної спадщини» один з небагатьох, що передбачає фактичну реставрацію важливої історичної пам’ятки архітектури. Загальна вартість проекту – 3 965 382,9 євро, з яких 1 326 351,33 євро виділені для української частини проекту. Обов’язковий власний внесок української сторони передбачено в сумі 154 943,00 євро, що становить 10% від вартості української частини проекту.

4 грудня під час зустрічі з народними депутатами від Львівщини було озвучено необхідність додаткового фінансування міжнародного проекту із реконструкції Жовківського замку на суму 3,8 млнь гривень. Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві став учасником проекту у 2013 році.

Про це повідомили сьогодні, 22 грудня, в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу