Управління культури ЛМР розпочало конкурс кращих львівських видань, надрукованих українською мовою

15:00 6 травня 2015 р.


Фото: ridna.ua

У прес-службі ЛМР запевнили в середу «Щоденний Львів»: «Переможці конкурсу отримують грошову винагороду».

Відповідно до Закону України «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні», статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Програми підтримки україномовного книговидання у м. Львові, затвердженої ухвалою міської ради від 19.05.2011року № 446 та Рішення Львівської міської ради від 25.07.2014 № 567 «Про фінансову підтримку україномовного книговидання» Львівська міська рада оголошує конкурс на підтримку книговидання українською мовою у м. Львові у 2015 році. Спеціаліст відділу культури ЛМР Мар’яна Загоруйко розповіла також:

«Стартував вже традиційний для нашого міста конкурс на кращі видання львівських видавництв, надруковані українською мовою. Цьогоріч, як і минулого року, до участі в конкурсі запрошуємо видавництва з готовими книгами, таке рішення було прийнято у 2014 році для того, щоб максимально цілісно оцінити книгу як не лише проект, а вже як готовий продукт. Конкурс відбувається у шести номінаціях: наукова література; художня література; науково-популярна література; довідкова література; дитяча література; перекладна література. 

Конкурс стартував 30 квітня, заявки приймаються до 29 травня 2015 року. Конкурсна комісія складається з представників міської ради, з представників депутатського корпусу, а також з представників експертних середовищ з різних сфер, які можуть максимально компетентно оцінити якість книги».

Заявки на участь у конкурсі приймаються з 30 квітня до 29 травня 2015 року включно. Подані на конкурс заявки, розглядаються конкурсною комісією з питань визначення кращих книжкових видань львівських видавництв, надрукованих українською мовою, впродовж 30 календарних днів після закінчення терміну подання заявок. Перелік переможців конкурсу – одержувачів грошової винагороди оприлюднюється на сайті Львівської міської ради впродовж трьох робочих днів після заключного засідання конкурсної комісії. Організатором конкурсу є управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Згідно з пунктом 2 Рішення «Про фінансову підтримку україномовного книговидання» конкурс підтримує видання творів: наукової літератури; художньої літератури; науково-популярної літератури; довідкової літератури; дитячої літератури; перекладної літератури. Конкурс не підтримує такі види книжкових видань: незавершені, багатотомові та серійні видання; продовжувані та періодичні видання (наприклад наукові вісники та збірники, записки наукових товариств тощо); рекламно-інформаційну літературу туристичного спрямування; збірники конференцій; більше ніж одну книжку одного видавця, подану на одну номінацію.

Для участі у конкурсі необхідно подати документи згідно з вказаним переліком за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада (Центр надання адміністративних послуг).

Перелік документів для участі у конкурсі: заява на ім'я Львівського міського голови про участь в конкурсі (додаток 1) ; реєстраційна картка встановленого зразка (додаток 2)

Документи з зазначенням виду діяльності, видані територіальними підрозділами Державної реєстраційної служби України; копія свідоцтва про внесення до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції; один примірник видання.

Видання, подані на конкурс, не рецензуються, не повертаються та зберігаються в управлінні культури для підтвердження легітимності рішення конкурсної комісії.

Переможці конкурсу отримують грошову винагороду з розрахунку: 50% коштів, визначених для номінації – за перше місце у відповідній номінації; 30% коштів, визначених для номінації – за друге місце у відповідній номінації; 20% коштів, визначених для номінації – за третє місце у відповідній номінації. Детальнішу інформацію можна отримати у відділі маркетингу та культурних індустрій Львівської міської ради за тел.235-48-82. Контактна особа: Мар’яна Загоруйко.

Про це повідомили сьогодні, 6 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

14:34 28 жовтня 2020 р.

«Кінець «сонцесяйної» епохи»: у Львові презентували саркастичну книгу про місто і його мера

Навіть якщо Андрій Садовий обійде Олега Синютку у другому турі виборів і втримається у кріслі міського голови, його епоха однаково скінчилася. Адже того ореолу сонцесяйності й безгрішності, який багато людей бачили над його головою, вже не буде – німб потьмянів і впав на землю.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу