«Universal American» хоче видати альбом Джамали

17:15 21 травня 2016 р.

Фото до новини

Після перемоги на «Євробаченні» Джамалі вирішила працювати над новим альбомом.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 21 травня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі, повідомила сама переможниця Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2016».

- Я була дуже щаслива. І втомлена. Але в голові крутилося: «Я так хочу написати новий альбом». У мене було бажання закритися у підвалі з музикантами і писати новий альбом, - ділиться своїми емоціями співачка.

Також, буквально за кілька хвилин до прес-конференції, їй зателефонував продюсер і повідомив, що Universal American хоче видати її альбом. Це буде вперше, коли вони видаватимуть українських виконавців.

- Для цього альбому їм треба промо-кліп. Він буде дуже незвичним. Я вже бачила сценарій і людей, які працюватимуть, але ще не хочу виказувати таємниць, - каже вона.

Відразу після перемоги, Джамала написала нову пісню. Але сьогодні у Львові на концерті вона не звучатиме.
- Нову пісню сьогодні співати не буду. Бо не було часу її доопрацювати. А я не вмію і не хочу показувати недороблене, - розповідає співачка.

За її словами, сьогоднішній концерт – це продовження туру, який почався  два місяці тому. Тоді Львівський оперний театр не вмістив всіх бажаючих, то ж довелося призначити новий.

- На цей концерт квитки розкупили вже наступного дня, після перемоги Джамали, - похвалився організатор концерту у Львові Євген Кравчук.
Джамала не планує переривати концертний тур Україною заради поїздки з Президентом України на саміт в Туреччину.

- Я пішла на цей конкурс заради своєї музики, заради своєї історії, заради того, щоби люди, які не знають, хто така Україна, що таке – 1944, хто такі кримські татари ставили багато питань. А ти маєш три хвилини, щоби розповісти через свій спів цей біль. Тому я не поїду. Мені приємно отримати це запрошення, але в мене концерти – в Києві. Харкові, Дніпрі. Ці концерти були заплановані заздалегідь, - у такий спосіб Джамала відмовила Петрові Порошенкові.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини