Уляна Мороз перемогла в конкурсі на посаду керівника Львівського театру ляльок

13:50 1 березня 2017 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Конкурсна комісія пропонуватиме затвердити кандидатуру Уляни Мороз на сесії обласної ради у вівторок, 7 березня.

Переможцем відкритого конкурсу на посаду директора й художнього керівника комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський академічний обласний театр ляльок» стала Уляна Мороз.  Відповідне рішення конкурсна комісія ухвалила в середу, 1 березня. 

За Уляну Мороз проголосувала більшість членів комісії. Відтак її кандидатуру пропонуватимуть затвердити на сесії Львівської обласної ради у вівторок, 7 березня.

На цю посаду претендували п’ятеро кандидатів: окрім Уляни Мороз – ще й Ніколь Лапунов, Богдан Пукач, Ірина Ципіна та Людмила Земелько. Вони представили на розгляд комісії свою візію та бачення розвитку театру. 

Мороз Уляна закінчила Українську академію друкарства за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого за спеціальністю «Театральне мистецтво». Працює у Львівському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. У 2011 році заснувала майстерню «Мистецький простір», з 2008 року – режисер фестивалю середньовічної культури «Ту Стань».

Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Правки до законопроєкту "Про медіа” №2693"

Рубрика: Політика

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу