Українську автокефальну православну церкву очолив митрополит Львівський Макарій

17:30 28 лютого 2015 р.


Фото: galinfo.com.ua

Надзвичайний Архиєрейський Собор Української автокефальної православної церкви обрав місцеблюстелем предстоятельської кафедри УАПЦ митрополита Львівського і керуючого Рівненською, Волинською та Таврійською єпархіями Макарія (Малетича).

Надзвичайний Архиєрейський Собор Української автокефальної православної церкви обрав 27 лютого, місцеблюстеля предстоятельської кафедри УАПЦ. Ним став митрополит Львівський, керуючий Рівненською, Волинською та Таврійською єпархіями Макарій (Малетич).

Про це інформують на сайті інтернет-порталу «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України». В його повідомленні також конкретизують:

«Засідання Надзвичайного Архиєрейського Собору відбулося у Тернополі. Макарій (Малетич) народився 1 жовтня 1944 року в селі Красне Турківського району Львівської області. 10 серпня 1975 року рукопокладений у пресвітера РПЦ.

У 1982 році заочно закінчив Московську духовну семінарію. Служив священиком у Донецькій, Луганській, Ростовській, Львівській областях.

У 1993 році покинув РПЦ. У 1996 році рукопокладений владиками Димитрієм (Яремою), Ігорем (Ісіченком), Мефодієм (Кудряковим) на єпископа Львівського УАПЦ».

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

16:37 13 вересня 2021 р.

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID-19 в Україні

Усі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть вакцинуватися від COVID-19 за тією ж процедурою, що й українські громадяни. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу