Учні львівської школи №69 виготовили й передали воїнам на передову обереги

11:00 8 листопада 2014 р.

  • 0


Фото: зі сторінки «Народна Самооборона Львівщини» в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили в спільноті «Народна Самооборона Львівщини», зокрема обереги відправили на передову разом з аптечками та медикаментами 309-му окремому інженерно технічному батальйону зі Самбора.

На сторінці спільноти «Народна Самооборона Львівщини» зокрема розміщено світлину, під якою написано:

«Ось таку красоту роблять наші дітки з школи №69 м. Львова. Ці обереги сьогодні вже поїхали на передову разом з аптечками та медикаментами, які «Народна самооборона» передала 309 окремому інженерно технічному батальйону з м. Самбір.

Від іменні Народної Самооборони Львівщини бажаємо майору ЗСУ Теплому Олександру та його Бійцям найскорішого повернення додому з перемогою. Окрема подяка директору ЗОШ №69 Ништі Наталії за турботу про наших Воїнів!».

Про це повідомляється на сторінці спільноти «Народна Самооборона Львівщини» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура