Учні львівської школи №69 виготовили й передали воїнам на передову обереги

11:00 8 листопада 2014 р.

  • 0
  • 2856


Фото: зі сторінки «Народна Самооборона Львівщини» в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили в спільноті «Народна Самооборона Львівщини», зокрема обереги відправили на передову разом з аптечками та медикаментами 309-му окремому інженерно технічному батальйону зі Самбора.

На сторінці спільноти «Народна Самооборона Львівщини» зокрема розміщено світлину, під якою написано:

«Ось таку красоту роблять наші дітки з школи №69 м. Львова. Ці обереги сьогодні вже поїхали на передову разом з аптечками та медикаментами, які «Народна самооборона» передала 309 окремому інженерно технічному батальйону з м. Самбір.

Від іменні Народної Самооборони Львівщини бажаємо майору ЗСУ Теплому Олександру та його Бійцям найскорішого повернення додому з перемогою. Окрема подяка директору ЗОШ №69 Ништі Наталії за турботу про наших Воїнів!».

Про це повідомляється на сторінці спільноти «Народна Самооборона Львівщини» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:10 16 вересня 2019 р.

У Львові відкриють дитячий клуб «Колібрі»

У понеділок, 16 вересня, о 16.00 на вулиці Пасічній у Львові розпочнеться урочиста церемонія відкриття оновленого дитячого клубу «Колібрі».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 198

10:50 16 вересня 2019 р.

У Львові відбудеться прем’єра драми «Голоси»

У вівторок, 17 вересня, о 13.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарська (№41) розпочнеться прес-конференція з нагоди прем’єри драми «Голоси», створеної в рамках проекту «Творчі резиденції для бійців» від благодійного фонду «Творча криївка».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 360