Учасники проекту «Читай. Львів» зміцнювали імідж міста (відео)

12:07 8 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Організатори літературного проекту дійшли висновку, що у Львові потрібно розпочинати читальне літо.

5-6 червня у нашому місті проходив новий унікальний літературний проект «Читай. Львів», під час якого у музеях, галереях, у інших закладах та в міському просторі загалом відбувались заходи, які зміцнювали імідж Львова як міста літератури. Безліч унікальних подій, зокрема таких, де музичні твори або танці поєднували з читанням, а театральні вистави грали у незвичних місцях, дозволили організаторам зрозуміти, що у Львові потрібно розпочинати читальне літо.

Координатор проекту, працівник відділу промоції міста Христина Мартиняк зазначила: «В рамках проекту «Читай. Львів» ми побачили, що львів’янам та гостям міста дійсно цікаво відвідувати читальні заходи. Так, на виставі про життя митрополита Андрея Шептицького, на спільному виступі фольк-гурту «Перекоти Поле» та Іванки Волинянки у музеї Новаківського, усюди можна було побачити зацікавлену публіку. Зважаючи на це, протягом літа будемо проводити багато літературних заходів у нашому місті». 

Натомість менеджер по зв’язках з громадськістю ПРаТ «Київстар» Ірина Пацевко розповіла: «Ми долучились до фестивалю із проектом «Зателефонуй Шептицькому», зважаючи на те, що подібні фестивалі і читання ми підтримуємо не один рік, адже вважаємо, що такі заходи формують думки молоді про те, як розвиватись, як бути елітою України, ми з радістю погодились підтримати цей фестиваль, де презентували проект «Зателефонуй Шептицькому», адже ми вважаємо, що за допомогою сучасних засобів можна багато розповісти про Шептицького. Варто зазначити, що з моменту запуску проекту «Зателефонуй Шептицькому» до «Шептицького» телефонували 50 695 разів і це тривало загалом 172 905 хвилин (тобто 2,8 тисячі годин люди провели в компанії Митрополита)». 

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу