У Винниках презентували Книгу-молитву

11:06 15 жовтня 2016 р.

У святковий день 14 жовтня 2016 року у Винниках відбулася презентація книги «Молитви до Небесних Сил за захист українського народу».

Про історію створення книги розповів її автор - Володимир Панчишин, директор релігійного видавництва «Святих Володимира та Ольги».

Від імені меценатів цього видавничого проекту виступив Павло Фіщук.

Видавців книги-молитви, книги-реквієму привітав міський голова Винників Володимир Квурт і передав пам'ятні відзнаки від громади Винників родичам і близьким 21-го героя Небесної сотні, вихованих на Львівщині.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу