У Великій Вільшаниці на Львівщині зустріли прикордонників сюрпризом

20:24 19 травня 2015 р.


Фото: Державна прикордонна служба України

Напередодні професійного свята Дня прикордонника військовослужбовці Львівського прикордонного загону завітали в гості до учнів села Велика Вільшаниця Золочівського району Львівської області, щоб створити осередок гуртка «Юних друзів прикордонників».

А учні, своєю чергою підготували військовослужбовцям сюрприз – святковий концерт з привітанням воїнів з наступаючим професійним святом. Учні заспівали багато патріотичних пісень, танцювали та декламували вірші.

Під час відвідування школи прикордонники започаткували та провели перші змагання гуртка «Юних друзів прикордонників». Також «зелені кашкети» продемонстрували малечі виступ кінолога зі службовою собакою. Діти були в захваті та мали можливість сфотографуватися з собакою.

Під час проведення свята у місцевій школі були присутні голова сільської ради Великої Вільшаниці Ігор Волошин, начальник районного відділу освіти  Володимир Бартошик, депутат районної ради Анна Сорока, настоятель сільського храму отець Остап та жителі села. Також військовослужбовці відвідали місце поховання Володимира Салівончика, мобілізованого солдата прикордонної комендатури Львівського прикордонного загону, який загинув під час виконання службових обов’язків в зоні проведення  антитерористичної операції.

Після закінчення заходу директор місцевої школи Наталія Нагірна наголосила на необхідності подальшої активної співпраці між прикордонниками та навчальним закладом, адже такі заходи дають можливість підняти імідж прикордонника нової формації – патріота і захисника Батьківщини, та виховати молодь у дусі патріотизму. Про це повідомили сьогодні, 19 травня, на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу