У центрі Львова відреставрують фасад будинку

12:15 4 лютого 2019 р.

  • 0
  • 783


Фото: city-adm.lviv.ua

В управлінні охорони історичного середовища ЛМР вирішили поетапно відреставрувати фасад будинку №20 на вулиці Руській.

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко повідомила в понеділок, 28 січня: «До реставрації цього будинку ми підходимо дуже обережно. У 2010 році тут був повністю замінений дах на нову черепицю. Під час проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста», який фінансувався німецьким урядом, була зроблена реставрація всього металу, який є на фасаді будинку, а це дві пари вхідних дверей, усі металеві решітки на балконах і металева решітка на даху».

Лілія Онищенко також зазначила: «Минулого року, за кошти з міського бюджету, реставрували вікна. Тобто поетапно ми підходили до реставрації фасаду. Фасади складні, вони мають елементи кераміки, які добре збережені».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:00 16 липня 2019 р.

У центрі Львова буде концерт військового оркестру

У середу, 17 липня, з 12.00 до 14.00 на площі перед оперним театром буде концерт оркестр 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту міністерства оборони України, який повертається з міжнародного фестивалю військової музики «Festival de Musiques Militaire Albertville».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 582

16:48 15 липня 2019 р.

На Львівщині замироточила ікона

У храмі преподобного Амфілохія Почаївського на Львівщині замироточила ікона Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 762