У трьох храмах Львова відзначають престольний празник

09:40 27 вересня 2019 р.

  • 0
Храм Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього на вулиці Замарстинівській

Храм Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього на вулиці Замарстинівській
Фото: Zaxid.net

Християни східного обряду святкують у п’ятницю, 26 вересня, Воздвиження Чесного Хреста.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Це свято належить до 12 великих свят, і є урочистим обрядом почитання та прославляння Хреста Господнього. У Львові три храми відзначають престольний празник, з нагоди цього свята».

Божественна літургія в храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, УГКЦ та ПЦУ (почергове моління) на вулиці Замарстинівській (№9,  Львівський державний університет внутрішніх справ, вхід із проспекту Чорновола) розпочнеться об 10.00, а Водосвяття – об 11.30.

Божественна літургія в храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, УГКЦ на вулиці Науковій (№23/4) розпочнеться об 11.00, а Водосвяття – о 13.00.

Божественна літургія в храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, УГКЦ на вулиці Січових Стрільців у селищі Рудне розпочнеться о 12.00.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура

20:23 10 лютого 2020 р.

У Львові відкрили керамічний код Івана Левинського

Музей етнографії та художнього промислу ІН НАН України відкрив виставку «Керімічний код Івана Левинського (погляд через століття)». На ній представлено світ столітнього керамічного спадку українського митця і підприємця Івана Левинського.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Українсько-польське прикордоння і його громади

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу