У середмісті Львова відновили ще один дворик

11:00 16 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Упродовж чотирьох років в центральній частині Львова відновили 10 дворів.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 16 листопада, що в рамках програми з облаштування внутрішніх дворів відновили ще один внутрішній дворик.в історичному середмісті – на вулиці Братів Рогатинців, 28. У міськраді також розповіли, що він типовий для тісного львівського середмістя: щільна забудова і маленьке за площею внутрішнє подвір’я. Через не функціонуюче водовідведення значні частини подвір’я постійно були вогкі та заростали мохом.

Для того, щоб зробити перебування в дворі більш комфортним для мешканців, роботи з благоустрою передбачали в першу чергу професійний водовідвід, заміну мощення та озеленення. Для нового мощення було використано комбінацію з гранітної бруківки мозаїка та плит розміром 30 на 30 свнтиметрів із шершавою поверхнею, зважаючи на вологість подвір’я. У лівій частині від входу в двір, де найбільше потрапляє сонце, буде розташований зелений острівок: лавки та металеві клумби. Наразі облаштовано ділянку попри існуючий паркан, де за допомогою палісадів створили клумби з багаторічними рослинами.

У міськраді також повідомили, що впродовж чотирьох років в центральній частині міста відновили 10 дворів. Зокрема, в 2016 році на конкурсній основі для облаштування було обрано чотири внутрішні двори: на вулиці Братів Рогатинців, 28, на вулиці Фредра, 6, на вулиці Ференца Ліста, 6 та на вулиці Театральній, 7. Програма з облаштування внутрішніх двориків втілюється у Львові з 2012 року в рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» («GIZ» та ЛМР).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини