У музеї історії релігії представили «Львів графічний»

21:45 7 листопада 2016 р.


Фото: Павло Паламарчук / «День»

У рамках Міжнародного мистецького форуму графіки «Leopolis-2016» у Львівському музеї історії релігії відкрилася виставка «Львів графічний».

В експозиції виставки «Львів графічний» представили роботи, об’єднані тематикою архітектури Львова і присвячені 760-річчю міста Лева. Свої дивовижні, незвичні погляди на Львів та його легенди відобразили у роботах талановиті художники-графіки, які в різні часи мешкали у цьому місті. Саме з їх робіт, які зберігалися у фондах музею, складається експозиція виставки.

Тематика їх різноманітна: антично-міфологічні й біблійні сцени, архітектурні краєвиди, зображення соборів, костелів, церков, портрети політичних діячів. Надзвичайний інтерес викликають гравюри художників XIX століття, які жили у місті та працювали в літографічній майстерні львівського видавця австрійського походження Петра Піллера.  

Графічне мистецтво першої половини XX століття презентують художники переважно львівської школи. Найстаршою роботою виставки є датована 1834-1844 роками графіка Карела Ауера «Домініканський костел». А найсучаснішою – «Князь Данило Галицький», яку художниця Людмила Лобода створила у 1991 році.

Про це повідомили сьогодні, 7 листопада, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

17:37 25 липня 2021 р.

Фонтан із бобрами й левом, кімната кохання: чим Львівське Опілля дивує туристів

У місті Бібрка у лютому відкрито офіс гостинності в будівлі колишнього товариства «Сокіл», у травні розпочався туристичний сезон у Свірзькому замку (багато десятиліть був замкнений), а з червня працює локація з полями квітів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу