У Львові звучатиме «Український реквієм»

12:55 16 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У понеділок, 21 листопада, у Будинку органної та камерної музики на вулиці Бандери, 8 відбудеться вечір пам'яті «Український Реквієм», присвячений жертвам голодоморів, депортацій і репресій у ХХ столітті.

Про це повідомили сьогодні, 16 листопада, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що участь у вечір пам'яті візьмуть заслужена академічна капела України «Трембіта» та Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії. Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська зазначила: «Український Реквієм» – твір, присвячений пам'яті жертв репресій, депортацій та голодоморів ХХ століття в Україні, це новий доробок серії «Духовна музика України». Над створенням твору, що складається із дванадцяти частин, пішло понад три роки напруженої праці композитора і понад п’ять років підготовчого творчого процесу. Та незважаючи на довгі і виснажливі роки підготовки цей проект виправдав себе та заслуговує на щиру подяку та повагу від глядачів, гостей та пересічних людей».

Вечір пам'яті «Український реквієм» відбудеться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Луганської обласної державної адміністрації та фундації «Андрей». Початок о – 18:00 год. Вхід – вільний.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини