У Львові змонтували стелу Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні

16:45 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 1158


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник директора комунального підприємства «Зелений Львів» розповів про хід будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 10 січня: «Вже менше місяця залишилося до завершення основних робіт з будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні. Станом на сьогодні роботи виконано на два мільйони гривень. Зокрема, готова стела, здійснюється її покриття спеціальним металом кортеном. Залито фундамент під оглядові майданчики та проводяться роботи з гравірування портретів Героїв Небесної Сотні на нержавіючій сталі».

Заступник директора комунального підприємства  «Зелений Львів» Андрій Шульський розповів: «Стела повністю збудована, зараз ми покриваємо її спеціальним металом кортеном, який привезли з-за кордону. Вартість робіт загалом становить 10 мільйонів 836 тисяч гривень. Весною будемо проводити роботи з благоустрою. Я думаю, десь до літа об’єкт буде виконаний на 100%»

«У цьому році також планується облаштування території перед стелою, замощення її бруківкою, облаштування трьох оглядових майданчиків, проведення водовідведення та освітлення. І весною буде проведено роботи з благоустрою території», – зазначив також Андрій Шульський.

«Проект, який буде реалізований, охоплює дві частини – пішохідний міст і площу зі стелою у сквері. Між пагорбами вздовж вулиці Кривоноса буде пішохідний міст із пандусом. Він буде виводити на терасу, яка зараз не експлуатується (з боку вулиці Замкової), де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної сотні. На місці майбутнього простору відкриваються гарні панорами на Львів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:32 18 березня 2019 р.

«Французька весна» розпочнеться у Львові вшістнадцяте

У середу, 20 березня, у Львові розпочнеться вже шістнадцятий фестиваль французької культури – «Французька весна», яка здивує львів’ян новими культурними та мистецькими проектами, не змінюючи при цьому своєї традиційної концепції свята.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 360

15:32 18 березня 2019 р.

У Львові відзначатимуть 110-ту річницю від дня народження Леца

Команда офісу «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО» спільно з громадським діячем, журналістом і перекладачем Андрієм Павлишиним та управлінням культури Львівської міської ради організує 20-21 березня низку подій до 110-ї річниці від Дня народження Станіслава Єжи Леца.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 357

14:32 18 березня 2019 р.

Бібліотеки на Львівщині поповнять новими книгами

Львівщина вперше отримала в межах програми «Українська книга» рекордну кількість книг для поповнення своїх бібліотечних фондів – 199 тисяч примірників книг на суму 23 мільйони гривень.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 249

09:00 17 березня 2019 р.

Діти будуть закликати у Львові весну

У неділю, 17 березня, з 13.00 до 17.00 у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) відбудеться «Закликання весни».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 483