У Львові змонтували стелу Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні

16:45 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 1263


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник директора комунального підприємства «Зелений Львів» розповів про хід будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 10 січня: «Вже менше місяця залишилося до завершення основних робіт з будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні. Станом на сьогодні роботи виконано на два мільйони гривень. Зокрема, готова стела, здійснюється її покриття спеціальним металом кортеном. Залито фундамент під оглядові майданчики та проводяться роботи з гравірування портретів Героїв Небесної Сотні на нержавіючій сталі».

Заступник директора комунального підприємства  «Зелений Львів» Андрій Шульський розповів: «Стела повністю збудована, зараз ми покриваємо її спеціальним металом кортеном, який привезли з-за кордону. Вартість робіт загалом становить 10 мільйонів 836 тисяч гривень. Весною будемо проводити роботи з благоустрою. Я думаю, десь до літа об’єкт буде виконаний на 100%»

«У цьому році також планується облаштування території перед стелою, замощення її бруківкою, облаштування трьох оглядових майданчиків, проведення водовідведення та освітлення. І весною буде проведено роботи з благоустрою території», – зазначив також Андрій Шульський.

«Проект, який буде реалізований, охоплює дві частини – пішохідний міст і площу зі стелою у сквері. Між пагорбами вздовж вулиці Кривоноса буде пішохідний міст із пандусом. Він буде виводити на терасу, яка зараз не експлуатується (з боку вулиці Замкової), де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної сотні. На місці майбутнього простору відкриваються гарні панорами на Львів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:45 24 червня 2019 р.

У Львові масштабно відзначать День молоді

Львівська обласна державна адміністрація спільно із молодіжними громадськими організаціями організують 30 червня День молоді Львівщини.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 615

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу