У Львові збиратимуть на концерті гроші на слуховий апарат | Новини Львова

У Львові збиратимуть на концерті гроші на слуховий апарат

11:00 5 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 5 листопада, о 19:00 у внутрішньому дворику «Львівської копальні кави» розпочнеться камерний концерт «Їжак почує».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Концерт класичної музики влаштують, щоби підсумувати кампанію зі збору коштів на слуховий апарат для студента другого курсу Українського католицького університету з порушеннями слуху з Донецька з порушеннями слуху Олега Резанова».

«Олег полюбляє класичну музику, проте слуховий апарат, яким він користувався раніше, спотворював звуки. Тепер, коли Олег придбав новий апарат з допомогою благодійників, спеціально для нього та його друзів «Авіація Галичини», Холдинг емоцій «!FEST» і Львівська національна філармонія організують концерт струнного квартету», – поінформували також у міськраді.

«Олег Резанов чує лише на одне вухо, а спілкуватись голосом може лише з допомогою апарата. Зараз він навчається на другому курсі УКУ, спеціальність – історія. Це вже третя спроба здобути освіту, попередні були невдалими, через порушення слуху», – розповіли також у міськраді.

«Студенти УКУ ініціювали кампанію зі збору коштів на новий слуховий апарат. Гроші зібрали за чотири місяці. До кампанії долучилося багато небайдужих людей.

«Авіація Галичини» розробила спеціальний дизайн благодійних футболок «Їжак почує», а 100 гривень з кожної футболки віддали в поміч цій добрій справі. Продали 249 футболок і передали Олегові 24900 гривень», – повідомили також у міськраді.

«Організатори камерного концерту «Їжак почує» запрошують: «Уся ця історія про добре діло, про молодь України, яка об'єднується в УКУ, і про бажання здобути освіту, і про інклюзивність. Одягай футболку з «їжаком» та приходь на концерт струнного квартету».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:50 27 липня 2020 р.

Сколівщина, Стрийщина і Бущина на два місяці стануть знімальними майданчиками (відео)

На Львівщині розпочинають знімання історичного фільму «Легенда Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю».

Рубрика: Культура

Останні новини

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Призупинили потяги з Тернополя до Красного і Ходорова

Банк у Києві захоплював громадянин Узбекистану

Укрзалізниця припинила продаж квитків у червоні зони

Мешканці не лише Львівщини можуть перебувати біля лінії кордону з 8 до 20 години

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу