У Львові збиратимуть на концерті гроші на слуховий апарат

11:00 5 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 5 листопада, о 19:00 у внутрішньому дворику «Львівської копальні кави» розпочнеться камерний концерт «Їжак почує».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Концерт класичної музики влаштують, щоби підсумувати кампанію зі збору коштів на слуховий апарат для студента другого курсу Українського католицького університету з порушеннями слуху з Донецька з порушеннями слуху Олега Резанова».

«Олег полюбляє класичну музику, проте слуховий апарат, яким він користувався раніше, спотворював звуки. Тепер, коли Олег придбав новий апарат з допомогою благодійників, спеціально для нього та його друзів «Авіація Галичини», Холдинг емоцій «!FEST» і Львівська національна філармонія організують концерт струнного квартету», – поінформували також у міськраді.

«Олег Резанов чує лише на одне вухо, а спілкуватись голосом може лише з допомогою апарата. Зараз він навчається на другому курсі УКУ, спеціальність – історія. Це вже третя спроба здобути освіту, попередні були невдалими, через порушення слуху», – розповіли також у міськраді.

«Студенти УКУ ініціювали кампанію зі збору коштів на новий слуховий апарат. Гроші зібрали за чотири місяці. До кампанії долучилося багато небайдужих людей.

«Авіація Галичини» розробила спеціальний дизайн благодійних футболок «Їжак почує», а 100 гривень з кожної футболки віддали в поміч цій добрій справі. Продали 249 футболок і передали Олегові 24900 гривень», – повідомили також у міськраді.

«Організатори камерного концерту «Їжак почує» запрошують: «Уся ця історія про добре діло, про молодь України, яка об'єднується в УКУ, і про бажання здобути освіту, і про інклюзивність. Одягай футболку з «їжаком» та приходь на концерт струнного квартету».

dailylviv.com

До теми

19:01 27 червня 2022 р.

10-річний херсонець організував співочий тур Яворівським районом і зібрав 40 тис грн для ЗСУ

Сьогодні, начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський нагородив юного співака з Херсонщини - Зарічного Максимка Сергійовича, який організовує благодійні концерти у Яворівському районі на підтримку Збройних сил України.

Рубрика: Культура

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу