У Львові збиратимуть на благодійному аукціоні 300 тисяч гривень для «Джерела»

17:30 15 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/kupy.zustrich

У Львові збиратимуть на благодійному аукціоні 300 тисяч гривень для Центру «Джерело»

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Благодійний онлайн-аукціон розпочався 5 березня і триватиме до 26 березня. Його мета – зібрати 300  тисяч гривень для навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Ці кошти підуть на купівлю і встановлення мобільних підйомників.

«Наразі зустрічі зі собою у якості лотів пропонують вже більше 200 учасників. Серед учасників – відомі люди із різних сфер, наприклад, музичні гурти «ТНМК», «Без обмежень», Оксана Муха та інші. Географія учасників та зустрічей, які вони пропонують, не обмежуються містом Львовом. Є учасники, які хочуть допомогти «Джерелу» і пропонують зустрічі зі собою у Празі, Парижі, Амстердамі та інших містах», – поінформували також у міськраді.

«На сьогодні загальна сума ставок, яку вже задекларували потенційні покупці, становить більше 200 тисяч гривень. Торги ще тривають, а тому центр «Джерело» сподівається, що досягне цілі», – поінформували також у міськраді.

Організатори аукціону зазначили: «Для того, щоб усі учасники акції могли познайомитись особисто, 16 березня ми вирішили зібратись разом. Під час зустрічі ми розповімо більше про аукціон, також значна частина буде присвячена знайомству учасників. Для журналістів буде чудова нагода поспілкуватись із цікавими та відомими людьми».

«Програма зустрічі: 17:00 – збір учасників та спільне фото на площі Ринок (біля входу у міську раду), зі 17:30 до 20:00 – спілкування у «Львівській копальні кави», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу