У Львові збиратимуть на благодійному аукціоні 300 тисяч гривень для «Джерела»

17:30 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 489


Фото: facebook.com/kupy.zustrich

У Львові збиратимуть на благодійному аукціоні 300 тисяч гривень для Центру «Джерело»

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Благодійний онлайн-аукціон розпочався 5 березня і триватиме до 26 березня. Його мета – зібрати 300  тисяч гривень для навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Ці кошти підуть на купівлю і встановлення мобільних підйомників.

«Наразі зустрічі зі собою у якості лотів пропонують вже більше 200 учасників. Серед учасників – відомі люди із різних сфер, наприклад, музичні гурти «ТНМК», «Без обмежень», Оксана Муха та інші. Географія учасників та зустрічей, які вони пропонують, не обмежуються містом Львовом. Є учасники, які хочуть допомогти «Джерелу» і пропонують зустрічі зі собою у Празі, Парижі, Амстердамі та інших містах», – поінформували також у міськраді.

«На сьогодні загальна сума ставок, яку вже задекларували потенційні покупці, становить більше 200 тисяч гривень. Торги ще тривають, а тому центр «Джерело» сподівається, що досягне цілі», – поінформували також у міськраді.

Організатори аукціону зазначили: «Для того, щоб усі учасники акції могли познайомитись особисто, 16 березня ми вирішили зібратись разом. Під час зустрічі ми розповімо більше про аукціон, також значна частина буде присвячена знайомству учасників. Для журналістів буде чудова нагода поспілкуватись із цікавими та відомими людьми».

«Програма зустрічі: 17:00 – збір учасників та спільне фото на площі Ринок (біля входу у міську раду), зі 17:30 до 20:00 – спілкування у «Львівській копальні кави», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:15 21 березня 2019 р.

У Львові відкрили виставку про прифронтову смугу

Виставка «Восток-Дім. Усні історії в художній практиці» триватиме в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» на проспекті Чорновола, 45 до 30 квітня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 303

12:00 21 березня 2019 р.

У Львові розпочалася «Французька весна»

У «Львіварні» відбулося урочисте відкриття XVI фестивалю «Французька весна у Львові», яке супроводжувалося двома мистецькими заходами – «Lviv Fashion Week» та «Lviv Art Days».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 537

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу