У Львові збиратимуть на благодійній виставі кошти на допомогу хворим дітям

12:20 3 січня 2017 р.

В облраді запевнили, що кошти з продажу квитків на виставу в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької підуть на створення інтернет-сайту, з допомогою якого відбуватиметься координація допомоги дітям із серцевими захворюваннями.

У Львівській обласній раді повідомили сьогодні, що 23 січня в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької покажуть музичну виставу «Казка про Серце», в якій візьмуть участь відомі акторів та естрадні зірки й тмаленьких артисти.  Як зазначають організатори, головна особливість цієї вистави те, що в ній уперше візьмуть участь юні таланти, зокрема і діти із захворюваннями серця. Саме заради вирішення їхніх потреб і було задумано проект. 

Зокрема до цього проекту залучені актори драматичного театру імені Марії Заньковецької Мар`яна Фехтель та Олесь Федорченко, а також відомі артисти – ролі у виставі виконуватимуть Андріана, Славця, учасники гурту «Роги». Ініціатор вистави – благодійний фонд «Серце дитини». 

В основі казки – мотиви відомих казок народів світу. Голова правління фонду «Серце дитини» Тетяна Ящун повідомила: «Розповімо про те, що в нашому житті є місце для дива. І що любов, добро і співчуття – саме ті чарівники, які запалюють надію, допомагаючи знайти вихід із найважчих ситуацій. Ніхто не має залишатися наодинці зі своєю бідою. Саме віра в це допомагає дітям із вадами серця боротися з недугою, жити і розвиватися спільно з ровесниками, тішачи батьків». 

Кошти з продажу квитків на виставу підуть на створення інтернет-сайту, з допомогою якого відбуватиметься координація допомоги дітям із серцевими захворюваннями. Про це повідомили сьогодні, 3 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що благодійний фонд «Серце дитини» заснували 2015 року батьки кардіохворих дітей, і що він є партнером польського фонду «Serce Dziecka», який надає допомогу кардіохворим діткам у Польщі впродовж 10 років. 

Зокрема благодійний фонд «Серце дитини» поширює матеріали про методи лікування захворювань серця у дітей, інформує про медичні заклади України та інших держав, де можна отримати діагностику та лікування, координує дії з організації скерування дітей на діагностику та лікуванняй надає допомогу у післяопераційній реабілітації, забезпечуючи апаратами для домашнього медичного контролю стану хворих, а також психологічну допомогу родинам, проводячи спеціалізовані заняття з фахівцями, організовуючи спілкування та спільний відпочинок дітей з вадами серця. У 2016 році благодійний фонд «Серце дитини» уже реалізував низку благодійних заходів.

Спільно з громадською організацією «Вогонь сердець» у Львівському національному академічному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької відбувся благодійний концерт. Фондом також були проведені доброчинний аукціон, Свято Меланки спільно з Лікарським товариством та благодійна виставка художниці Роксолани Йолич.

Отримані кошти від проведення цих заходів (184 тисяч гривень) були скеровані на купівлю кардіомонітора для лікарні «Охматдит», на ремонт та облаштування в цій лікарні кімнати медичного огляду дітей, кімнати дитячого дозвілля та кухні для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні.  У планах фонду на 2017 рік проведення навчальних зустрічей-конференцій для батьків, в родинах яких є кардіохворі діти, реабілітація у відповідних кліматичних умовах хворих дітей з залученням  реабілітологів–остеопатів, психологів та інших спеціалістів, закінчення ремонту в кардіопалаті лікарні «Охматдит», придбання трьох інфозуматів (контрольована електронікою, а тому проста для медперсоналу і безпечна для пацієнтів інфузійна помпа для інтенсивної терапії і анестезії). Контактний телефон фонду: (067) 672-53-62.

dailylviv.com

До теми

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу