У Львові завершилися збори військових музикантів

15:22 24 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Завдяки напруженому графіку роботи з учасниками зборів провели практичні заняття та майстер-класи з роботи з хоровими колективами, з управління військовим оркестром, з методики репетиційної роботи тощо.

Як повідомили сьогодні, 24 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України, у Львові завершилися збори з начальниками військово-оркестрових служб та начальниками оркестрів – військовими диригентами Збройних Сил України. Участь у цьому заході взяли близько 60 військовослужбовців з усієї України.

Серед них були начальники військово-оркестрових служб видів ЗС України, начальники оркестрів і військові диригенти з’єднань, військових навчальних закладів, керівництво Військово-музичного управління Збройних Сил України, а також науково-педагогічний склад кафедри музичного мистецтва Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Відкриваючи дводенний збір начальник Військово-музичного управління Збройних Сил України – головний військовий диригент, полковник Володимир Дашковський, наголосив, що впродовж останніх двох років більш відчутною стала роль, напрямку діяльності — музикантів військових оркестрів. Він також зазначив: «Сьогодні ми не лише беремо участь у суспільних заходах, але відіграємо важливу роль у збереженні традицій урочистих ритуалів. Ми, перш за все, підвищуємо моральний та бойовий дух українських воїнів, які зі зброєю в руках захищають нашу Батьківщину на Сході країни».

Упродовж зборів учасникам також було доведено зміни до законодавчих актів України, керівних документів оборонного відомства та Генерального штабу Збройних Сил України, які регламентують повсякденну діяльність військових оркестрів. Завдяки напруженому графіку роботи з учасниками провели практичні заняття та майстер-класи з роботи з хоровими колективами, з управління військовим оркестром, з методики репетиційної роботи тощо. Участь у цих заняттях, які проходили не лише на базі навчального закладу, але й у Львівському Національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, взяли як досвідчені військові фахівці, так й ціла низка відомих діячів мистецтв України.

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу