У Львові затвердили програму співфінансування реставрації балконів

14:00 11 жовтня 2019 р.


Фото: tvoemisto.tv

Виконавчий комітет ЛМР затвердив «Програму співфінансування реставрації балконів у будинках-памꞌятках архітектури».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «ЛМР напрацювала вже третю «Програму співфінансування реставраційних робіт у будинках-пам'ятках архітектури», яку сьогодні було затверджено рішенням виконавчого комітету. З 15 жовтня львів’яни можуть подавати заявки на реставрацію балконів. Фінансова частка мешканців становитиме 10 тисяч гривень за один балкон».

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко зазначила: «Цю програму ми обговорювали з різними колами, з мешканцями, щоб зрозуміти, наскільки мешканці готові фінансово долучитися до реставрації балконів. Було визначено чітку фіксовану суму, яку власник балкону має заплатити безпосередньо виконавцю робіт, як аванс, – це 10 тисяч гривень. Решту суми вартості оплачує ЛМР».

«ЛМР бере на себе виготовлення проектно-кошторисної документації, експертизу цієї документації, проведення тендерної закупівлі, бо це буде тендерна закупівля, укладання договору з підрядником. Мешканець має звернутися в управління охорони історичного середовища і написати заяву відповідного зразка. Він має бути готовий до співфінансування, забезпечити виконавцю робіт доступ до електроенергії і має мати підписаний охоронний договір», – поінформувала також Лілія Онищенко.

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР розповіла також: «Ми будемо брати лише ті балкони, які виходять на головний фасад у будинках-пам'ятках архітектури. Програму сьогодні схвалено рішенням виконавчого комітету, тому з 15 жовтня мешканці можуть подавати заявки. Заявки прийматимуть до 15 листопада. Сподіваюся, що до кінця року частину заявок ми опрацюємо, щоб з настанням теплої погоди наступного року розпочати роботи».

dailylviv.com

До теми

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

18:04 29 липня 2021 р.

ВВ, Василь Зінкевич, Іво Бобул, Степан Гіга, ВІА Кобза: Славське готується до музичного гастрофестивалю

31 серпня - 1 липня Славське фестивалить. Буде українська музика 70-х та сучасні хіти. Хедлайнери головної сцени на Співочому полі - ВВ, Іво Бобул, Степан Гіга, ВІА Кобза.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу