У Львові вже встановлено понад 500 велостійок

22:49 29 липня 2014 р.

  • 0


Фото: lvivpost.net

В усякому разі, в цьому запевнив у вівторок радник міського голови Львова з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

Як повідомила сьогодні, 29 липня, «Щоденному Львову» прес-служба ЛМР, у нашому місті вже встановлено понад 500 велостійок. У повідомленні також сказано:

«Біля всіх районних адміністрацій уже встановлено велостійки. Окрім того, у Личакійвському та Сихівському районі такі паркомісця для велосипедів будуть встановлені біля всіх державних установ та адміністративних будівель до початку вересня.

У Шевченківському та Франківському районах велостійки уже встановлені поблизу ЛКП. До того ж, адміністрація Франківського району скерувала листи з проханням встановити такі парковки біля усіх великих супермаркетів та підприємств.

За словами радника міського голови Львова з питань велоінфраструктури Олега Шміда, сьогодні дуже зросла підприємницька ініціатива.  «Підприємці, власники ресторанів та інших установ добровільно встановлюють такі велопарковки. Це сприяє розвитку інфраструктури міста. Станом на сьогодні у Львові встановлено понад 500 велостійок», - розповів Олег Шмід. 

Нагадаємо, що у всіх районах міста також продовжується встановлення лавочок та стовпчиків, які не дозволяють паркувати автомобілі, за зверненнями мешканців».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура