У Львові вже пишуть листи святому Миколаю

10:40 23 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

За тиждень акції «Подаруй дитині свято» побажання дітей уже зголосилися виконати 50 волонтерів.

У Львові триває благодійна акція «Подаруй дитині свято», яка вже вп’яте об’єднує сотні охочих допомогти дітям, які цього потребують найбільше. Про це повідомили сьогодні, 23 листопада, в прес-службі Львівської міськради. У ній також поінформувалиЮ що й цьогоріч волонтери зібрали листи від дітей з малозабезпечених багатодітних сімей Львова та дітей внутрішньо переміщених осіб з Криму та сходу України.

Дитячі мрії і побажання різні – хтось мріє про квиток у кіно, хтось просить у святого Миколая банку меду, хтось – щоб закінчилась війна й можна було повернутись додому. Загалом близько 90 листів опубліковано на сторінці благодійної акції в інтернет-мережі «Facebook».

За тиждень акції побажання дітей уже зголосилися виконати 50 волонтерів. У міськраді запрошують усіх охочих допомогти обрати листа до вподоби й під силу до виконання та стати помічниками святого Миколая для діток, які цього потребують!

Охочі допомогти можуть обрати листа  на сторінці акції чи просто здійснивши одне з побажань котроїсь дитини, або ж принести канцтовари, розвиваючі ігри, книжки, солодкі подарунки в «Офіс Святого Миколая», який цього року знаходиться у Львівському обласному молодіжному центрі на вулиці Винниченка 12. Подарунки можна приносити з 8 до 15 грудня з 10.00 до 19.00.

Організатори акції – громадські організації «Львівський молодіжний клуб», «Центр громадської дії», «Мистецьке об'єднання Текстура», Львівський обласний молодіжний центр та Молодіжний театр «Мельпомена». Детальніше – за номером: 067 58 33 006 (координатор благодійної акції Мар’яна Павловська, https://www.facebook.com/PodarujDitiniSvato/).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини