У Львові визначили межі скверу

17:15 11 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Депутати міської ради визначили межі майбутнього скверу на вулицях Варшавській і Сосновій.

Про це повідомив у понеділок, 11 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» депутат ЛМР і голова виконкому Го «Варта 1» Ігор Зінкевич, який також написав: «Вітаю жителів району, які змогли відстояти свій благоустрій!».

Натомість у прес-службі Львівської міськради поінформували: «Земельну ділянку на розі вулиць Варшавської й Соснової площею 0,2948 га передадуть Шевченківській районній адміністрації для збереження та використання там скверу. Відповідну ухвалу про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ділянки та надання її у постійне користування місту прийняли сьогодні, 11 березня, під час засідання сесії Львівської міськради».

«При цьому, як йдеться в ухвалі, зміна цільового використання землі та ландшафту заборонена. Окрім того, Шевченківська районна адміністрація повинна здійснити держреєстрацію речового права на земельну ділянку, а також забезпечити цілодобовий доступ до ділянки для ремонту, обслуговування або ж будівництва інженерних мереж», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу